Bully: Scholarship Edition rakibi nasıl utandırırım?

Wannabe

Picopat
Daha fazla  
Bully: Scholarship Edition'a başladım oyunun başındayım. Bir elemanı 45 dakikadır dayak manyağı yapıyorum ama oyun onu utandırmamı istiyor. Her şeyi yaptım ama utanmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağ tık ile karaktere kilitlendikten sonra space tuşuna basmanız gerekiyor. Tuş düzenini değiştirdiyseniz sizde farklı tuşlar olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

10.25'e bak.

Sağ tık ile karaktere kilitlendikten sonra space tuşuna basmanız gerekiyor. Tuş düzenini değiştirdiyseniz sizde farklı tuşlar olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

10.25'e bak.

Spaceye bastıktan sonra adamı yere yatırıyordu.

Space'e bastıktan sonra adamı yere yatırıyordu.

Önce düşmanın can barı kırmızı olana kadar dövmen lazım. Kırmızı olduktan sonra düşmana farenin sağ tıkı ile kilitleniyorsun. Düşmana kilitlendiğinde ekranın sağ alt köşesinde bir gösterge çıkıyor. O göstergeden kırmızı yumruk işaretinin yanında hangi tuşun ismi varsa o tuşa basman gerekiyor. Bunları yaptıktan sonra olması lazım. Belki de utandırmak için düşmana yakınlaşmanız gerekiyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı