Skyrim Anniversary Edition vs Special Edition karşılaştırması

Makaleler
10
Daha fazla  
Sanırım bu bir şaka olmalı. 3. kez aynı oyunu satmaya kalktıklarını bu videodan çok net görebiliyoruz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konsol kullanıcıları ücretsiz yükseltme avantajına sahip olduğu için denenebilir ama diğer türlü ben PC için alır mıyım kararsızım.

Skyrim gibi acele etmezlerse (11.11.2011 saçmalığı gibi) güzel bir oyun yapacaklarına inanıyorum. Elder Scrolls evreni zaten çok iyi olduğu için hikaye bazında kötü oyun çıkarmak zor.

Evren güzel ama oyunların iyi olduğunu düşünmüyorum. RPG olarak bakarsak çok ortalama oyunlar yaptılar günümüze kadar ve modcular olmasa bu kadar popüler olmazdı oyunlar.

Satıyor mu satıyor. Tüm zamanların en çok satan batı RPG'si aynı zamanda en yüksek puanlı RPG oyunu. Bethesda'nın yapmadığı başka hangi oyun gösterebilirsin 10 yıl geçmesine rağmen hâlâ milyonların oynadığı.

Hiç Skyrim oynamamış birisi olarak konuşuyorum.
Fena halde merak salmış durumdayım. Ancak oyunu modlu oynamak istiyorum.
Oyunun SE versiyonunun Steam fiyatı yakın zamanda 115 TL'den 200'e yükselmiş.
Yeni versiyonu da 250 TL.
Ben yaklaşık 2 hafta önce, yeni sürüm çıkmadan denemek için korsan indirip modladım. 100+ mod(aralarında tükçe yama da var) ile sorunsuz çalışıyor. Ve oyun modlarla resmen çağ atlıyor. Grafikler bam başka bir seviyeye geliyor. Mod yüklemeyi kitetki nin 100 mod kurulumu videosunu izleyerek yaptım.

Şimdi sorum şu:
Yeni sürümde Türkçe yama ve diğer modların çalışması sıkıntılı olur mu?
Yeni sürümü alıp modlayan birileri var mıdır acaba?

İndirim bekleyip almayı düşünüyorum ama kullanacağım modlar yeni versiyonda çalışmazsa bir işe yaramaz.

Şimdi sorum şu:
Yeni sürümde Türkçe yama ve diğer modların çalışması sıkıntılı olur mu?
Yeni sürümü alıp modlayan birileri var mıdır acaba?
Modderların modları AE'ye göre uyarlaması gerek yüksek ihtimal. SE de çıkınca aynısı olmuştu. SE sürümü indirimlerde 54 TL'ye kadar düşüyordu. SE sürümünü al geç bana kalırsa. AE, Bethesda'nın ısıtıp ısıtıp önümüze koyduğu 3. Skyrim oyunu.
ESO'nun Skyrim SE mod listesini öneririm. Çok detaylı bir mod listesi, Türkçe çevirip mod açıklamalarını da okursun.

Geri
Yukarı