Bully The Scholarship Edition İncelemesi

Oyun hem eski diyosun hem grafiği kötü diyosun. Bu nasıl bi ikilem? Çökme sorunları da Windows 10'dan dolayı kaynaklanıyor. Windows 7'de sorunsuz oynarken Windows 10 çıktığında oynayamamıştım oyunu.
Bazı oyunlar eski ama grafiği iyidir. FEAR 3 mesela, eski ama grafiği iyi bir oyun bence. Ayrıca grafik şahsi birşey, kimisine iyi kimisine kötüdür. Windows konusuna gelirsek, W7'de denemediğim için bir bilgim yok.

Peki Steam sürümü çöküyor mu?
Steam sürümünü denemedim.
Arkadaşlar lütfen yanlış bilgilendirme yapmayın ben Windows 10 Home 1909 sürümünde oyunu Türkçe yamalı bir şekilde 1920X1080 çözünürlükte bitirdim problemsiz bir şekilde.
Ben W10 Pro kullanıyordum ve çökme yaşıyordum. Belki Home sürümü daha uyumlu olabilir eski oyunlara.

Efsane bir oyun. Keşke devamı yapılsa ama bu kadar sevmem devamı yapılsa. Eskilerin yeri bambaşka.

Cidden ya artık oyunu bitirmekten sıkıldım ilk Xbox'de bitirdim sonra Android sonra PC de şimdi de Series S de oynuyorum oynamaktan asla sıkılmıyorum oynadıkça keyif alıyorum ve bu duyguyu başka hiçbir oyunda duymadım şu ana kadar. Tarif edemem.

Ben de tekrar bitirmek için indirdim 3-4 günde yarıladım oyunu. Gerçekten harika bir oyun. Benzer oyun bilen var mı acaba?

Bully yi diğer oyunlardan ayıran zaten dünyada bully ye benzer bir oyun yapılamaması bully 2 tam yapılacakken ki oynanabilir haldeydi yüzde 65'i̇ görüntüler de sızdırılmıştı sonra Rockstar GTA 4 yapmaya karar verdi ve diğer Max Payne'ler falan bu şekilde daha çok hasılat elde ederiz diye düşündü. O Zaman'lar ilk çıktığı yıl bully yankı yapmadı oynuyorduk ama birçoğumuz bilmioduk bilsekte oynayamioduk ya da oynamioduk ilgimizi ilerleyen yıllar geçtikçe çekmeye başladı oyunun değeri ve farkı sonradan anlaşıldı hatta yeni yeni anlayanlar var belki de bully 2'ni̇n çıkmamasının başlıca sebebi buydu 2008 de o zaman için Rockstar ben bully 2'yi̇ çıkarmazsam bir şey kaybetmem dedi zaten 1. oyunumuz yeterli ilgi görmedi dedi ve bu mantıkla bully 2'yi̇ iptal ettı. Yani en azından Rockstar resmi olarak böyle bir açıklama yapmasa da bu mantık ortaya çıkıyor. Tarihte bully benzeri oyun yapılmadı bu saaten sonra da yapılcağını düşünmüyorum o oyun yaşayan efsanedir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı