Bully The Scholarship Edition İncelemesi

Critness

Megapat
Makaleler
4
Yer
Osmaniye/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet beyler bugün sırf Ramazan'da vakit geçsin diye indirdim. Oyun baya sarıyor. Oyunu şöyle kısa bir gözden geçirelim:
Siz bir kabadayısınız. Oyunun başında sizi anneniz ve üvey babanız (anneniz üvey değil) okula bırakıyor. Ondan sonra okulda olanlar başlıyor. Okulda millete sapanla saldırma mı dersiniz, yoksa kızlara asılma mı dersiniz siz seçin. Benim gözümde bir nevi GTA karakterinin okuldaki hali gibi bir şey. Okulda görev yapıp para kazanın, lunaparkta harcayın ya da etrafta istediğinizi yapın, dersleri kırın :). Derse girmek zorunda değilsiniz ancak derslere girerseniz size yarar. Örneğin; resim dersini geçerseniz kızları öptüğünüzde %50 fazladan can veriyor ve canınız %100'den azsa fullemiş oluyor. Kızları nasıl öpeceğim ya ben diyorsanız marketten çiçek alıp kıza verin, keşke gerçek hayat da bu kadar kolay olsa :D Oyunda 2 tür aracınız olabiliyor. Ama sizde 3 tür bulunabilir. Bunların 2 tanesini garaja (Ne garajı oğlum biz öğrenciyiz diyenlere okulda ve bazı yerlerde garaj var) koyabiliyorsunuz. Şu anlık kaykay, bisiklet ve scooter tipi motor var. Scooter kullanırken kask takmazsanız polis peşinize düşer. Sonra başlasın kovalamaca :) Neyse o halde kendimce oyunun artı ve eksilerine geçeyim çünkü oyun oynamak isteyenlerin zevkini kırmak da istemem. Bu arada oyunun şu anda %20'si bitti ve oyun çok uzun gibi gözüküyor.
Artıları;
-Oyun sarıyor yani Ramazan'da tavsiyemdir.
-İstediğinizi yapabildiğiniz için hayal gücünü zorlayın.
Eksileri;
-Oyun eski bu yüzden grafiği de eski.
-Oyun bazen ya eski olmaktan veya optimizasyon sorunundan olsa gerek, çöküyor.
Çökme olmasa 10 üzerinden 9 verirdim ancak oyuna puanım 10 üzerinden 7. Soruları alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Grafik manyağı birisi olarak grafik önemli. LA Noire oynayacağım ben de.

Müzikleride ayri bir efsanedir. Bi ara yükleyip tekrardan bitiresim var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerçekten çok iyi bir oyun.

Bende geçenlerde steam'dan yüklemiştim sürekli çalışmayı durdurdu atıyordu oyundan şimdi bir daha heveslenip yükleyeceğim inşallah bu sefer atmaz :D

Ben de tekrar bitirmek için indirdim 3-4 günde yarıladım oyunu. Gerçekten harika bir oyun. Benzer oyun bilen var mı acaba?

Teşekkürler hepinize, oyunu aldım. Başladım sarıyor baya.

1-min.PNG

Evet beyler bugün sırf Ramazan'da vakit geçsin diye indirdim. Oyun baya sarıyor. Oyunu şöyle kısa bir gözden geçirelim:
Siz bir kabadayısınız. Oyunun başında sizi anneniz ve üvey babanız (anneniz üvey değil) okula bırakıyor. Ondan sonra okulda olanlar başlıyor. Okulda millete sapanla saldırma mı dersiniz, yoksa kızlara asılma mı dersiniz siz seçin. Benim gözümde bir nevi GTA karakterinin okuldaki hali gibi bir şey. Okulda görev yapıp para kazanın, lunaparkta harcayın ya da etrafta istediğinizi yapın, dersleri kırın :). Derse girmek zorunda değilsiniz ancak derslere girerseniz size yarar. Örneğin; resim dersini geçerseniz kızları öptüğünüzde %50 fazladan can veriyor ve canınız %100'den azsa fullemiş oluyor. Kızları nasıl öpeceğim ya ben diyorsanız marketten çiçek alıp kıza verin, keşke gerçek hayat da bu kadar kolay olsa :D Oyunda 2 tür aracınız olabiliyor. Ama sizde 3 tür bulunabilir. Bunların 2 tanesini garaja (Ne garajı oğlum biz öğrenciyiz diyenlere okulda ve bazı yerlerde garaj var) koyabiliyorsunuz. Şu anlık kaykay, bisiklet ve scooter tipi motor var. Scooter kullanırken kask takmazsanız polis peşinize düşer. Sonra başlasın kovalamaca :) Neyse o halde kendimce oyunun artı ve eksilerine geçeyim çünkü oyun oynamak isteyenlerin zevkini kırmak da istemem. Bu arada oyunun şu anda %20'si bitti ve oyun çok uzun gibi gözüküyor.
Artıları;
-Oyun sarıyor yani Ramazan'da tavsiyemdir.
-İstediğinizi yapabildiğiniz için hayal gücünü zorlayın.
Eksileri;
-Oyun eski bu yüzden grafiği de eski.
-Oyun bazen ya eski olmaktan veya optimizasyon sorunundan olsa gerek, çöküyor.
Çökme olmasa 10 üzerinden 9 verirdim ancak oyuna puanım 10 üzerinden 7. Soruları alabilirim.
Oyun hem eski diyosun hem grafiği kötü diyosun. Bu nasıl bi ikilem? Çökme sorunları da Windows 10'dan dolayı kaynaklanıyor. Windows 7'de sorunsuz oynarken Windows 10 çıktığında oynayamamıştım oyunu.

Geri
Yukarı