Bully ve manhunt indirimde

Gamepad var, Türkçe yaması da vardır herhalde epey popüler bir oyun.

Oyunun Türkçe karakter destekli yaması bile var hocam. Bully şu oyun aleminde görüp görebileceğiniz lise hissiyatını verebilen en iyi oyun. Üstteki arkadaşın dediği gibi Silent Patch isimli bir fanların yaptığı patchi oyun dizinine attığıınızda sorunların %90'ı çözülüyor. Açık dünyası, hikayesi, aktiviteler, Gerçekten çok eğlenceli. En sevmediğim taraf İngilizce ve coğrafya dersini internetten bakarak geçtiğimi söyleyebilirim. Son olarak 6 TL'ye asla pişman olmayacağınız bir oyun.

Bully ve manhunt indirimde. Bully 8.4TL, manhunt 6.3TL.
Manhuntun kaldırılma ihtimali var bayağı eski oyun, Rockstar genelde eski oyunları kaldırıyor. Bullye de remake falan yaparsa mağazadan kaldırır, key sitelerinden 150TL'ye bully keyi almak zorunda kalabilirsiniz. Bu oyunları almanızı öneririm, bu fiyata bu oyunlar bedava gibi bir şey.

Hocam ben son indirimlerde bu oyunların da sonu GTA Trilogy ve Max Payne gibi olacağını tahmin edip almıştım. Sanırım biraz pahalı almışım.

Hocam ben son indirimlerde bu oyunların da sonu GTA Trilogy ve Max Payne gibi olacağını tahmin edip almıştım. Sanırım biraz pahalı almışım.

Ben de GTA oyunlarını istek listesine eklemiştim (ucuzlayınca alırım diye) bir baktım Steam'den kaldırılmış.

@Vegas Türkçe yaması var. Değeri bilinmeyen güzel bir oyun.

Aldım, teşekkürler. @DTB indirim haberi için de teşekkürler.

EC623CF2-B83F-4F7D-9520-92E95DD6C025.png

Ben de GTA oyunlarını istek listesine eklemiştim (ucuzlayınca alırım diye) bir baktım Steam'den kaldırılmış.

Aynen hocam aynısı oldu. Bekliyordum dedim kış indirimleri civarı alırım ucuzlar o zaman sonra da bir süre internete girmedim adamlar paylaşmışlar kaldıracağız diye.

Manhunt çok güzel keyifle oynadım alın köşede dursun yarın bir gün Rockstar Steam'den kaldırtabilir 1. oyundan ziyade manhunt 2 daha güzel Vice City'de ki arabalar var oyunda :D tabii yasaklı olduğu için dijital mağazalarda yok crack indirip oynayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı