Oyun Manhunt 6.3TL

DTB

Kilopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Pentium 4 512Mb ram

Manhuntun kaldırılma ihtimali var. Bayağı eski oyun, Rockstar genelde eski oyunları kaldırıyor. Kaldırırsa key sitelerinden 100TL'ye Manhunt keyi almak zorunda kalabilirsiniz. Manhunt fixer kurunca ve 60FPS limiter modunu kurunca saat gibi çalışıyor.

Oyunun hikayesi şu, idam mahkumu James Earl Cash'ı yasadışı katliam filmleri çeken bir yönetmen satın alıyor, ve James idamdan kurtuluyor. James borcunu ödemek için yönetmenin istediğini yapıyor.

Son düzenleme:
Keşke gitmeden GTA Vice City ve San Andreas alabilseydim.

Ben de almak istiyorum dostum bulunsan atabilirsin. Keşke ucuza bulsam.

Bu kadar eski oyunlari hala satiyorsa bence bir duzenleme yapmali.
Fix dosyalari olmadan oyunu oynayamiyorsunuz, ornegin ilk gorevde takili kalıyorsunuz. (kapi bugu var)

60 FPS zaten kendisinde var. O fix 2. oyun icin gecerli.

Manhunt 1 de FPS kısıtlaması yok, bundan dolayı oyunu oynarken karakter duvarların içinden vs. giriyor. Oyuna FPS sayacı eklersen anlarsın. 60FPS için de mod var.

Son düzenleyen: Moderatör:
@DTB Kisitlayici yazdigini sonradan fark ettim. Onun disinda 60 FPS kendisi veriyor zaten, yani ekstra moda gerek yok onun icin.
2. Oyunda 30 FPS limiti vardi, onun icin gerekiyor.

Manhuntun kaldırılma ihtimali var. Bayağı eski oyun, Rockstar genelde eski oyunları kaldırıyor. Kaldırırsa key sitelerinden 100TL'ye Manhunt keyi almak zorunda kalabilirsiniz. Manhunt fixer kurunca ve 60FPS limiter modunu kurunca saat gibi çalışıyor.

Oyunun hikayesi şu, idam mahkumu James Earl Cash'ı yasadışı katliam filmleri çeken bir yönetmen satın alıyor, ve James idamdan kurtuluyor. James borcunu ödemek için yönetmenin istediğini yapıyor.
Hep ytde videolarını izlerdim fakat pcm olmadığı için oynayamadım maalesef ):

Yeni konular

Geri
Yukarı