Buluşma yeri önerisi

Sizde son durum ne?
Kanka diyor bana ama her gün bana yazıyor hatta sınavların olduğu zamanlarda arada bana gizlice bakıyor gülüyor saçıyla oynuyor ortak yanlarımız, filmler, animeler ve dersler ikimizin arada ders çalıştığı bile oluyor. Kız benden bariz hoşlanıyor ama kankayız diyor.

Kanka diyor bana ama her gün bana yazıyor hatta sınavların olduğu zamanlarda arada bana gizlice bakıyor gülüyor saçıyla oynuyor ortak yanlarımız, filimler, animeler ve dersler ikimizin arada ders çalıştığı bile oluyor. Kız benden bariz hoşlanıyor ama kankayız diyor.
Mümkünse ona biraz yüz vermeyin, O Size gelecektir :)

Kanka diyor bana ama her gün bana yazıyor hatta sınavların olduğu zamanlarda arada bana gizlice bakıyor gülüyor saçıyla oynuyor ortak yanlarımız, filmler, animeler ve dersler ikimizin arada ders çalıştığı bile oluyor. Kız benden bariz hoşlanıyor ama kankayız diyor.
Siz açılmadan önce de yapıyor muydu?
Filme filim demeniz?

Siz açılmadan önce de yapıyor muydu?
Filme filim demeniz?
Düzelttim, zaten sınavlar olduktan sonra açıldım. Arkadaşlar konu dışı mesajlar açılmış yeni farkettim. Şuan buraya yazdığım mesajlar mesaj sayıma etki ediyor.

@LightSynapse De ki " X, ben senden hoşlanıyorum ve seni arkadaş olarak görmüyorum. Eğer sen beni arkadaş olarak görüyorsan ben arkadaşlık istemiyorum, bitirelim. Eğer sen de beni seviyorsan söyle ki aramızdaki samimiyet, sohbet gitmesin." En sonda da "Hadi Eyvallah." de çık.
Kız okulda popüler yemiyor yani birine falan söyler diye.

Geri
Yukarı