Bulut oyun sistemi önerisi

AliArhan

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Cloud'da sanal PC ile oyun oynayabliyoruz fakat fiyatları pahalı. Arayışım su yönde: Masaüstü veren bir geçikmesi ve fiyatı en düşük olan uygulama veya siteleri yazar mısınız? Ben Shadow diye bir şey buldum ama fiyatı pahalı geldi. Varsa uygun fiyata Shadow benzeri bir site veya uygulama buraya onu yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, Cloud'da sanal PC ile oyun oynayabliyoruz fakat fiyatları pahalı. Arayışım su yönde: Masaüstü veren bir geçikmesi ve fiyatı en düşük olan uygulama veya siteleri yazar mısınız? Ben Shadow diye bir şey buldum ama fiyatı pahalı geldi. Varsa uygun fiyata Shadow benzeri bir site veya uygulama buraya onu yazarsanız sevinirim.

Hocam birden fazla hesap açarak ücretsiz kullanabileceğiniz Nware var. Steam, Epic Games ve Ubisoft'tan 90 GB'ı aşmadığı sürece istediğiniz oyunu oynayabilirsiniz. Her hesap için 3 günlük bir deneme süresi mevcut. Yapamazsanız Discord üzerinden yardımcı olabilirim. (not: Ek olarak Minecraft ve Roblox'ta oynayabilirsiniz. (2.not: Bütün platformlarda oyunu daha önce satın almış olmanız gerekmekte.)

Bilmiyorsanız neden bunu belirtme gereği duydunuz sorumda açıkca bilen birilerini aradığımı söylemişim ve sen bilmediğin hakkında bir cevap veriyorsun açıkçası soruyu anlamadığını varsayıyorum.

Hocam cevap vermek zorunda değilsiniz. Raporluyorum maalesef.

Hocam birden fazla hesap açarak ücretsiz kullanabileceğiniz nware var. Steam, Epic Games ve Ubisoft'tan 90 GB'ı aşmadığı sürece istediğiniz oyunu oynayabilirsiniz. Her hesap için 3 günlük bir deneme süresi mevcut. Yapamazsanız Discord üzerinden yardımcı olabilirim. (not: Ek olarak Minecraft ve Roblox'ta oynayabilirsiniz. (2.not: Bütün platformlarda oyunu daha önce satın almış olmanız gerekmekte.)

Gecikme gibi durumlar oluyor mu fiyatı biraz pahalı geldi burada bir masaüstü veriliyor mu yoksa GeForce NOW'daki gibi oyunu seçip mi giriyoruz bir de fiyatı şu anda 260 TL civarında sanırım biraz pahalı okul harçlıklarım ile almayı düşünüyorum.

Gecikme gibi durumlar oluyor mu fiyatı biraz pahalı geldi burada bir masaüstü veriliyor mu yoksa GeForce NOW'daki gibi oyunu seçip mi giriyoruz bir de fiyatı şu anda 260 TL civarında sanırım biraz pahalı okul harçlıklarım ile almayı düşünüyorum.

100Mbps veya daha yüksek hızda bir internetiniz varsa sorun olmaz.

Geri
Yukarı