Bulut oyun sistemi önerisi

Hocam ben nwareden bahsediyordum sunucu yeri nerede diye.

Benim oynayacagım oyunların birçogu GeForce NOW da yok örnek olarak GTA 5 Forza Horizon gibi oyunlar bulunmuyor.

Nwarenin 2 sunucusu var biri İspanya madrid te biri brazilya sao paulo da.

Çok gecikme olur gibi duruyor peki bana bir masaüstü mü veriyor yoksa GeForce NOW'daki gibi üzerine tıklayıp play ile mi giriyorum.

Hepsi sunucu üzerinden yayın veriyor GeForce NOW bir deneyin hocam kötü performans alırsanız başka clound Gaming yazılımlarına bakarsınız.

Gecikme gibi durumlar oluyor mu fiyatı biraz pahalı geldi burada bir masaüstü veriliyor mu yoksa GeForce NOW'daki gibi oyunu seçip mi giriyoruz bir de fiyatı şu anda 260 TL civarında sanırım biraz pahalı okul harçlıklarım ile almayı düşünüyorum.

Hocam deneme süreniz bittiğinde yeni hesap açarak ücretsiz kullanabilirsiniz. Sunucuları pek iyi değil diye biliyorum ama bence bir deneyin. Bir de oyun seçip girmek yerine size bir bilgisayar atıyor ve o bilgisayara oyunları indirip/silmeniz gerekiyor. Bu arada bilgisayarların interneti çok yüksek hızda yani nwareden kaynaklı ping vb. almazsınız. En son Gigabit'e yakındı internet hızı.

Çok gecikme olur gibi duruyor peki bana bir masaüstü mü veriyor yoksa GeForce NOW'daki gibi üzerine tıklayıp play ile mi giriyorum.

Hocam benim 20 Mbps internet ile Bursa'dan kendi bilgisayarımmış gibi oynadığım oldu. Sizin internetinize bağlı.

Geri
Yukarı