Bunlar kaç TL eder?

Telefon alacağım
Onları sat üstüne de biraz ekle PS5 al. 3k dediğim en az, PS piyasasını çok yakından takip etmediğim için 3k+ dedim. Bak burada 7k diyen de var:
Hepsini satacak PS4 1 TB ise 4000 TL eder diğer oyunları satarsan ve MP 3 çalar falan 7 bin TL eder.
(Edit: Bu mesaj biraz uykuluyken yazıldığı için 2 kez düzenleme işlemine tabii tutulmuştur.)

Onları sat üstüne de biraz ekle PS5 al. 3K dediğim en az, PS piyasasını çok yakından takip etmediğim için 3K+ dedim. Bak burada 7K diyen de var:

PS5 9500-10000TL arası olacak diyorlar, o konsol parasının yarısını anca hak ediyor. Çok zengin olmayan kimsenin PS5 almasını şahsen önermem. Oyunlar da zaten 500-1000 TL olur. Eğlenmek için bu kadar para mı verilir?

7k falan etmez, PS piyasasının içinden zaten geçtiler. Pro falan olsa belki ederdi o kadar ama 7k hayal gibi...
Kaç yapar peki?

PS5 9500-10000TL arası olacak diyorlar, o konsol parasının yarısını anca hak ediyor. Çok zengin olmayan kimsenin PS5 almasını şahsen önermem. Oyunlar da zaten 500-1000 TL olur. Eğlenmek için bu kadar para mı verilir?
8700 diye duymuştum. Bu işleri kim yürütüyosa hiç para biriktirme zorunluluğu yaşamamış herhalde. Biz tuvalette para çıkartıyoduk zaten.

Geri
Yukarı