Bunlar kaç TL eder?

Ekran Görüntüsü (10).png

100-200 TL mağaza karı.

Buyrun. Bu da 2. el

100-200 TL mağaza karı.

Buyrun. Bu da 2. el
Mağaza da 700 TL fiyatı, bu arkadaş kaça aldı bilmiyorum biliyorsa yazsın fakat 700 TL ise 200 TL'ye satacak hali yok ya? 500 TL zarar demek bu. Cevap ver, 700 TL'ye aldığın şeyi 200 TL'ye satar mısın? Gerçekçi olalım biraz. Ha bu arada internet ortamında daha ucuza satılır zaten, gerçek fiyatı mağaza fiyatıdır. Ucuza satılmalarının sebebi yan sanayi olması olabilir, çakma olabilir, ciddi bir hasarı olabilir. Çünkü 700 TL'lik ürün 200 TL'ye satılmaz çok ciddi birşeyi olmadığı sürece. Ve de alan kişinin o miktarlarda almış olmadığı sürece.

Mağaza da 700 TL fiyatı, bu arkadaş kaça aldı bilmiyorum biliyorsa yazsın fakat 700 TL ise 200 TL'ye satacak hali yok ya? 500 TL zarar demek bu. Cevap ver, 700 TL'ye aldığın şeyi 200 TL'ye satar mısın? Gerçekçi olalım biraz.

Daha satmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mağaza da 700 TL fiyatı, bu arkadaş kaça aldı bilmiyorum biliyorsa yazsın fakat 700 TL ise 200 TL'ye satacak hali yok ya? 500 TL zarar demek bu. Cevap ver, 700 TL'ye aldığın şeyi 200 TL'ye satar mısın? Gerçekçi olalım biraz. Ha bu arada internet ortamında daha ucuza satılır zaten, gerçek fiyatı mağaza fiyatıdır. Ucuza satılmalarının sebebi yan sanayi olması olabilir, çakma olabilir, ciddi bir hasarı olabilir. Çünkü 700 TL'lik ürün 200 TL'ye satılmaz çok ciddi birşeyi olmadığı sürece. Ve de alan kişinin o miktarlarda almış olmadığı sürece.
Arkadaş hatırlamıyorum demiş. Belkide 2 yıl öncesine kadar? Attığım ürün linkleri orjinal. Agara vugara bağırmanın anlamı yok. Bu Gamepadların 400 TL'den fazla ederi yok.
Ha bu arada internet ortamında daha ucuza satılır zaten, gerçek fiyatı mağaza fiyatıdır.
Mağaza karı olduğu için olabilir mi? Özellikle Vatan 2 TL'lik ürünü 4 TL'ye satan birisi. İnternet sitesinde de aynıdır, mağazasında da.

Geri
Yukarı