Buraya dertlerinizi yazın

5 yıldır hayatım da olan "DEHB" tanısı demek isterdim hatta bundan bana 2 yıl önce sorsanız büyük ihtimal ile diyeceğim tek şey olurdu ama şu an yaşamayı öğrendim ve iş hayatım gerekirse sosyal hayatım da gayet başarılı olduğumu düşünüyorum şu an derdin ne derseniz eskiden yenmek için uğraştığım onca vakit olurdu onun yerine keşke yaşamayı öğrenmeye çalışsaydım.

Başlıyorum:
Çok fakiriz,
Alkolik ve bağıra çağıra müzik dinleyen, karısını döven ve affedersiniz ama ona o***** bile diyebilen, Allah'ını bilmem ne yapayım diyebilen bir babam var.
10 yaşında dayı oldum ve şu an 14 yaşındayım. Buradaki asıl sorun annesi ve babası çalıştığı için yeğenime annemle ben bakıyorum ve her şeye rağmen benden memnun olmuyorlar ve bana onunla ilgilenmediğimi, ona bakmadığını söyleyerek hakkımı yiyorlar.
Annemin dizinde romatizma var ve topal.
Alzheimer bir anneannem var ve her hafta onu ziyaret ediyoruz.
Tüm bunlar yüzünden ders çalışmaya hatta hakkım olan oyun oynamaya bile vaktim kalmıyor.
Dahası da var ama onlar da içimde kalsın...

Başlıyorum:
Çok fakiriz,
Alkolik ve bağıra çağıra müzik dinleyen, karısını döven ve affedersiniz ama ona o***** bile diyebilen, Allah'ını bilmem ne yapayım diyebilen bir babam var.
10 yaşında dayı oldum ve şu an 14 yaşındayım. Buradaki asıl sorun annesi ve babası çalıştığı için yeğenime annemle ben bakıyorum ve her şeye rağmen benden memnun olmuyorlar ve bana onunla ilgilenmediğimi, ona bakmadığını söyleyerek hakkımı yiyorlar.
Annemin dizinde romatizma var ve topal.
Alzheimer bir anneannem var ve her hafta onu ziyaret ediyoruz.
Tüm bunlar yüzünden ders çalışmaya hatta hakkım olan oyun oynamaya bile vaktim kalmıyor.
Dahası da var ama onlar da içimde kalsın...

Şimdi ne yapıyorsunuz hocam haliniz nasıl 🤔

Geri
Yukarı