Burger King'de çalışılır mı?

Burger MC haricinde istediğin yere girebilirsin muafakatname ile SGK girişini her türlü yapıyolar.

Hocam biliyorum çoğu yer muvafakatname bile istemiyor zaten sadece Burger King nasıl çalışılır mı diye soru sordum sizde olumsuz yorum yaptığınıza göre bana ne yaşadığınızdan bahsedebilirsiniz bu daha çok yardımcı olur :)

Hocam biliyorum çoğu yer muvafakatname bile istemiyor zaten sadece Burger King nasıl çalışılır mı diye soru sordum sizde olumsuz yorum yaptığınıza göre bana ne yaşadığınızdan bahsedebilirsiniz bu daha çok yardımcı olur :)

Olumsuz yorum yapmadım söyledim + muafakatnamesiz 16 yaşında kimseyi almazlar SGK girişini yapamazlar yoksa gerekli bir belge.

Çoğu 16 yaşındakiler sadece MC ya da burgerda çalışabildiğini sandığı için başka firmalar önerimdir.

Olumsuz yorum yapmadım söyledim + muafakatnamesiz 16 yaşında kimseyi almazlar SGK girişini yapamazlar yoksa gerekli bir belge.

Daha önce de çok yerde çalıştım eğer dediğim gibi şahıs dükkanı ise muvafakatname istemeden direk girişini yapıyorlar ha sorgulamasını da yaptım SGK'nın, muvafakatname sadece bir belgeden ibaret herhangi bir sisteme geçişi olmuyor şirket dükkanlarında ise durum farklı onlarda prosedür gereği.

Geri
Yukarı