Burry Soprano tutuklandı!

EwW83-nWEAI7Aca.jpg

Mary Jane adlı şarkısı ile hafızalara kazınan Burry Soprano tutuklandı. Düşünceleriniz nelerdir?

Bu kadar katı olmanın manası yok arkadaşlar, yarın bir gün ailenizden birinin ya da sizin başınıza attığınız bir tweetten, çektiğiniz bir videodan yaptığınız bir şeyden başınıza aynısı gelebilir. Daha anlaşılır olması için Ceg'in floodunu bırakıyorum. Aşağıdan yukarıya okuyun.
ceg.png

Bu kadar katı olmanın manası yok arkadaşlar, yarın bir gün ailenizden birinin ya da sizin başınıza attığınız bir tweetten, çektiğiniz bir videodan yaptığınız bir şeyden başınıza aynısı gelebilir. Daha anlaşılır olması için Ceg'in floodunu bırakıyorum. Aşağıdan yukarıya okuyun.
Eki Görüntüle 920561
Şarkıyı dinledim, bu ceza hak ediliyor. 2 yıl az bile.

Bana kalırsa bir müzik dinleyip uyuşturucuya özenen varsa o onun salaklığıdır, torbacılar sokaklarda parklarda kol geziyor. Adam kapı kapı gezip uyuşturucu dağıtmıyor, kullanıcı konusuna gelirsek hangi madde bağımlısı hapse girdi şuana kadar?

Ya hak etmiş!
Yahu bu ülkede mafya, haraç alan cinayet işleten uyuşturucu satan mafya babaları elini kolunu sallayarak geziyor, saçma sapan diziler milletin ahlakını bozuyor yetmiyor ufacık çocuğa tecavüz edenler takım elbise giydi diye serbest bırakılıyor vs vs. bunun gibi 1 milyon örnek daha sayabilirim. Bunlar milletin ahlakını bozmuyor bunlara oh demiyorsunuz ama şarkı yaptı diye tutuklanan adama oh diyorsunuz. Böyle çomarlar olduğu sürece biz daha çok insan haklarında kenya'dan falan bile geri kalırız.
Aynen kardeşim bu şarkıyı dinledikten sonra 34652 milyon Türk genci uyuşturucuya başladı zaten.(!)

Geri
Yukarı