Ümitcan Uygun tutuklandı

Bu adamın üç hakkı vardı bu son hakkıydı bu sefer çıkmaz birkaç sene yatar artık. (ölenler öldüğü ile kalır)

Foto eski foto. Umarım haber gerçektir.
Tutuklanması talebiyle mahkemeye sevk edilmiş.

Bugünün haberi;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

T.C kızı böylelerini seviyor işte.
1628280851617.png

Suçu kızlara atmak yerine, erkeklerin neden böyle durumda olduğunu tartışsak sorun kökünden çözülecek.
Kızlara atmak mı bu adamla sevgili olduysa zaten kız da suçlu.
Memlekette düzgün genç yok gibi konuştun. Bazı kızlar bilerek isteyerek böyle tiplerle birlikte oluyorlar bu bir gerçek. Sonunu da görüyorsunuz zaten.
Varoş kızlar para için sevgili oluyor desek biz buna. 😉😉

Attığım linkteki haberi okumuyorsun galiba.
Haberi okudum. Arkadaş ayrıca sorduğu için bir cümle ile haberdeki durumu açıkladım. Konuyla doğrudan bağlantılı olduğu için başka bir haberi de aynı mesajda paylaştım. Attığım habere dair herhangi bir bilgi ilk mesajda paylaşılan haberde yer almıyor. Mesajımın haberi okuyup okumamamla ne ilgisi var onu anlamadım.

Tutuklanması talebiyle mahkemeye sevk edilmiş.
Haberi okudum. Arkadaş ayrıca sorduğu için bir cümle ile haberdeki durumu açıkladım. Konuyla doğrudan bağlantılı olduğu için başka bir haberi de aynı mesajda paylaştım. Attığım habere dair herhangi bir bilgi ilk mesajda paylaşılan haberde yer almıyor. Mesajımın haberi okuyup okumamamla ne ilgisi var onu anlamadım.
Bunu yazmışsınız. Arkadaşın tepkisi buna olabilir.

Geri
Yukarı