Bursa İnegöl'de 10 yaşındaki kız çocuğuna taciz

Meyblus

Hectopat
Makaleler
6
Yer
Sarajevo
Daha dün Samsun'da çocuğunun önünde dayak yiyen anne için üzülür, ağlarken bugünde böyle bir olay çıktı. Bursa'nın İnegöl ilçesinde bir camide 10 yaşındaki bir kız çocuğuna tacizde bulunan insan demeye bin şahit isteyen bir varlık halk tarafından linç edilirken birde utanmadan kız, ihtiyacım var dedi. Kendi istedi gibi cümleler kullandı. Yani gerçekten bilmiyorum ya. 10 yaşındaki kız nasıl ihtiyacım var diye bir cümle kurabilir senin ben yalanını...

Son düzenleme:

Andar Han

Decapat
Makaleler
1
"O istedi" ne demek? Bu nasıl bir aymazlık? Diyelim ki böyle bir yanlışa sapmış 10 yaşındaki çocuk, kocaman bir insan(?) olarak elinden geliyorsa yapman gereken yanlışı düzeltmeye çalışmak değil midir? "O istedi" diyerek ki iftira olma ihtimali çok yüksek, yaptığı ahlaksızlığı örtmeye çalışmak. Yazık.

TaLionSotM

Centipat
Daha dün Samsun'da çocuğunun önünde dayak yiyen anne için üzülür, ağlarken bugünde böyle bir olay çıktı. Bursa'nın İnegöl ilçesinde bir camide 10 yaşındaki bir kız çocuğuna tacizde bulunan insan demeye bin şahit isteyen bir varlık halk tarafından linç edilirken birde utanmadan kız, ihtiyacım var dedi. Kendi istedi gibi cümleler kullandı. Yani gerçekten bilmiyorum ya. 10 yaşındaki kız nasıl ihtiyacım var diye bir cümle kurabilir senin ben...

Neden insanlar bu kadar hastalıklı düşüncelere sahip olabiliyor ki? O adam acaba o çocuğa nasıl bir zarar verdiğinin farkında mı? Bu tarz bir şeyi bir insan neden yapar? Bu sorulara kafamda sürekli bir cevap arıyorum ama nafile. Tek bir mantıklı cevabım yok.

men0fhonor

Picopat
Makaleler
2
Yer
Millennium Falcon
Söylenecek söz bulmakta zorlanıyorum şu an. Hakim karşısına çıkar; alkolun etkisindeyim, uyuşturucu kullanıyordum der az bir şey yatar sonra çıkar. Daha sonra da başka çocukların başka kişilerin canını yakar.
Hadi yakaladılar dövdüler sövdüler de oracıkta defterini kapatsaydınız keşke. Hapishaneden sağ çıkmaz inşallah bu hasta rahatsız pis mide bulandırıcı varlık.

Yukarı