6 yaşındaki kız şişko dedi

Konu ile biraz alakasız ama geçen parka gittik yeğenimi salıncakta salıyordum yan masada oturan kadının çocuğuna bir başka çocuk vurmuş kadın hemen kalktı masadan küçücük çocuklar ile kavga etmeye gidiyor orada bir yakını kolundan tuttu sanane çocukların kavgasından onlar küser geri barışır.

Hocam herhalde alınmışsınız o yüzden bu konuyu açmışsınız bir insan kafasına takmadığı şeyi neden burada detaylı şekilde anlatıp konu açar ki? Ayrıca şişko demek fazla takılacak bir şey değil empati kuruyorum bana biri şişko dese takmam ama aksine takarsam... ONA ÇOK PİS BİR KİN KAPARIMKİ YAŞATMAM ULEN OTELDE HERŞEYİ YAPARIM ONA SONRA RAHAT BIRAKMIYCAM BİR GÜN EVİNE GELİP TAŞ ATICAM SONRA KORKUCAK YARIN EVİNE TEKRAR GELİP MEKTUP BIRAKIP KACICAM VE VE O MEKTUPDA YAZAN ŞEY (ÖLECEKSİN)SONRA ONU OKUDUKDAN HEMEN SONRA KORKMAYA BAŞLAR AİLESİNİ ARAR AĞLAYARAK SONRA AİLESİ GELMEDEN ONU BICAKLARIM HERHANGI BİR KANIT BIRAKMADAN KAÇARIM VE AİLESİ GELDİĞİNDE ONU ÖLÜ BULURLAR MUTLU SON.

Geçen hafta tatildeyken, denizden çıkmış, pizza (küçük olan pizzalardan) yiyordum. Bir masaya oturdum. Ondan sonra 5-6 yaşındaki bir kız şişkoya bak dedi. Ailesi de bunu onaylayan bir şey söyledi. Sorun şu ki ben kilo olarak fazla değilim hatta tam ortalamayım. Ayrıca alınmadım da. Ama ailesinin çocuğu yetiştirme biçimi, bence hiç etik değil. Büyüyünce magazin programlarında ego patlaması yaşayan ama hayatta hiçbir yeteneği olmayan birisine dönüşür büyük ihtimalle. Bu arada bana şişko derken masada 4 kişi 6 tabak patates kızartması + hamburger vardı. Burada sıkıntı kesinlikle çocukta değil, ailesinde.

Hocam belki kız kördür

Belki de engellidir. Yani bu sözü bir yerde duyup ilk gördüğü kişide kullanmış olabilir. Ailesi de mahcup bir şekildr aaa evet kızım şişko demiştir.
Hayır hocam engelli değildi kesinlikle. Bazı arkadaşlar demek ki alınmışsın vs. demiş. Konu o değil arkadaşlar. Konu ebeveynlerin sorumsuzluğu.

Yeni konular

Geri
Yukarı