Bursa PTT Kargo süreci

RobinHood1923

Centipat
Yer
Rivya Krallığı
Daha fazla  
Meslek
Efsunger
Öncelikle merhaba, biri bursa içi olmak üzere 2 tane PTT Kargo'dan kargolarım vardı biri Konya'dan 1-2 gün içinde Bursa'ya geldi fakat 3 Aralıktan beridir hiçbir işlem yapılmamış. Biri de bursa içinden geliyordu, o da en son 5 Aralıkta bir işlem görmüş PTT ile dün konuştuğumda ise pandemiden dolayı beklekttiklerini ve bir sorun olmadığını söyledi. Bursa'da oturan arkadaşlar veya başka şehirde oturan arkadaşlar sizin kargolarında p. İ. M'de bu kadar çok bekledi mi, kaç günde elinize ulaştı?

Dosya Ekleri

• Kargo 1.PNG
    Kargo 1.PNG
    11,1 KB · Görüntüleme: 43
  • Kargo 2.PNG
    Kargo 2.PNG
    12,3 KB · Görüntüleme: 58
Bursa PTT'nin... Servis berbat. Gidiyorum oradan alayım bari kaç gündür gelmedi diyorum, orada da tam 3 saat boyunca kutumun aranmasını bekledim. Bulamadılar ben gittim ne kadar saçma değil mi? O kadar şeyin arasından ben buldum kargomu :D istesem başkasınınkini bile alabilirdim. Gerçekten çok güvenli bir şirket.

Bursa PTT'nin... Servis berbat. Gidiyorum oradan alayım bari kaç gündür gelmedi diyorum, orada da tam 3 saat boyunca kutumun aranmasını bekledim. Bulamadılar ben gittim ne kadar saçma değil mi? O kadar şeyin arasından ben buldum kargomu :D istesem başkasınınkini bile alabilirdim. Gerçekten çok güvenli bir şirket.
Sanırım öyle yapacağım derslerden v.s gidemeceğim için babamı ikna edeceğim gitmesi konusunda kargo teslim saatleri nedir 8.30 'da açılıyorlar diye biliyorum açıldıkları gibi teslim yapıyorlar buradaki yazınızında onu ikna ederken yeterli olacağını düşünüyorum umarım sabahları o civarda trafik yoktur.
PTT iş yükü en fazla olan kurumlardan biri dolayısıyla kargo vb. işlemler zaman alacaktır, arayıp bilgi almayı deneyin.
Arayıp zaten bilgi aldım ve pandemiden ötürü beklettiklerini ve bir problem olmadığını söylediler zaten sizde okuduysanız arkadaşlarda pim'de bir problem yaşamış
Bana da normalde yurtdışından PTT ile 10-12 günde geliyor. Türkiye içinde 2 günde gelmişti.

Siz ne zaman almıştınız ben bu kara cuma indirimleri bittikten 1-2 gün sonra almıştım.
Geçen gün benim de kargom PTT'ye verilmişti ve maalesef gidip kendim almak zorunda kaldım. Kargo gelse de öyle bekletiyorlar.

Hocam aile yakınlarından biri gidip alabiliyor mu kargo bilgileri vs versek.

Son düzenleme:
Sanırım öyle yapacağım derslerden v.s gidemeceğim için babamı ikna edeceğim gitmesi konusunda kargo teslim saatleri nedir 8.30 'da açılıyorlar diye biliyorum açıldıkları gibi teslim yapıyorlar buradaki yazınızında onu ikna ederken yeterli olacağını düşünüyorum umarım sabahları o civarda trafik yoktur.

Arayıp zaten bilgi aldım ve pandemiden ötürü beklettiklerini ve bir problem olmadığını söylediler zaten sizde okuduysanız arkadaşlarda pim'de bir problem yaşamış

Siz ne zaman almıştınız ben bu kara cuma indirimleri bittikten 1-2 gün sonra almıştım.

Hocam aile yakınlarından biri gidip alabiliyor mu kargo bilgileri vs versek.
Evet ailenden birisi gidebilir. Bursa da sabah trafiği olmaz zaten ;)

Yeni konular

Geri
Yukarı