Bursa'da bilgisayar montajı nerede yaptırılır?

Hamza16_

Hectopat
Bursadayım yeni bir sistem aldım parça parça (7600X 3080) sıvı soğutmalı kurulumuna yardımcı olacak var m? I bir bilgisayarcı 500 TL dedi açıkçası bana biraz fazla geldi.

Kendiniz yaparsanız hem maliyetsiz hem de el becerileriniz gelişir. Montajın nasıl yapılacağını YouTube'dan araştırıp bakabilirsiniz

Bence de kendin yap. Zorlanacağın pek bir nokta yok neyin nereye takılacağı belli, telefondan bir montaj videosu açıp bir yıldız tornavida kapıp halledersin. Sadece parçaları bastırırken veya sökerken fazla kuvvet uygulamamaya dikkat et.

Bence kendin yap youtube da binlerce sistem toplama videosu var hocam. Çok da zor bir işlem değil. Eğer yapamayacağını düşünüyorsan çevrendeki arkadaşlarını soruştur bilen birisi illaki vardır.

Bir bilgisayarcı 500 TL dedi.

Arkanda da neler demiştir acaba :D

Şaka bir yana kendiniz yapmayı deneyebilirsiniz paranız da cebinizde kalmış olur.

Eğer girişecekseniz plastik kelepçe edinin.

Eğer istemezseniz tanıdığınız bir arkadaşınıza falan yaptırın.

Bence kendin yap YouTube'da binlerce sistem toplama videosu var hocam. Çok da zor bir işlem değil. Eğer yapamayacağını düşünüyorsan çevrendeki arkadaşlarını soruştur bilen birisi illaki vardır.

Çevremde kimse yok kendim yapsam bile sıvı soğutmayı takamam ve kablolama kötü olur ondan işinin ehli birinden yardım almam gerekiyor

Arkanda da neler demiştir acaba :D

Şaka bir yana kendiniz yapmayı deneyebilirsiniz paranız da cebinizde kalmış olur

Eğer girişecekseniz plastik kelepçe edinin.

Kendim yapacağımı düşünmüyorum :(

Geri
Yukarı