Bursa'da deprem oldu

Bursa'da yaşıyorum. Deprem sırasında uyuyordum. İlk önce pat diye tabir edebileceğim bir ses geldi ve deprem başladı. Çok fazla salladı. Herkese geçmiş olsun.

Bursa'da yaşıyorum. Deprem sırasında uyuyordum. İlk önce pat diye tabir edebileceğim bir ses geldi ve deprem başladı. Çok fazla salladı. Herkese geçmiş olsun.

Geçmiş olsun yine de dikkat edin.

Öyle bir şey olması neredeyse imkansız hocam.
Dedigimi anlamiyorsunuz. Ya 5 deprem yerine marmara depremi yaşanmis olsaydi bugun? Diyorum. Olabilirdi ama olmadi, onun yerine 5lik fsrkli bir deprem yaşadik. Şuan istanbul kaos icinde olabilirdi.

Teğet geçti gibi bir şey

Ahmetkaracabey caddesindeydim hocam. Siz elbistan da mıydınız depremde?

Yok ben Saraykentliyim normalde ancak depremin olduğu gün yurtdışındayım. Ailem ve arkadaşlarım oradaydı. EAL mezunuyum normalde. 2016 mezunlarındanım. Ahmet Karacabey'de çok kötü etkilendi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bursa'da kaç şiddetinde oldu hocam? Bizde biraz sallandı. İstanbul'da hissetildi fakat biraz sallandı sonra durdu.

Ben okulda en köşede duvar kenarındaydım. Çok kötü hissettim. Sallalan dev bir tabaurenin üzerinde gibiydim. Sınıfımızda depremzede bir kız vardı ağladı.

Geri
Yukarı