Burslar Yattı mı?

PYBS Bursları Yattı mı?

• Oy verenlerin toplamı
    8

kayapater

Kilopat
Makaleler
5
PYBS bursu alan öğrenciler bilir. Sabit bir günü olmaz. Şehirler hatta okullar arasında gün farkı olabilir. Benim sorum en azından Adana'da yaşayan ve burs alan öğrencilerden parası eline geçen var mı? Bunun cevabı çok kolay ama bankamatik 5-6 km uzakta olunca buradan yazmak daha kolay oluyor.

Benim zamanımda, -eğer yanlış hatırlamıyorsam- para okula yatardı oradan öğrenci hesaplarına yatardı. Bazen başka okuldaki arkadaşlarımla gün farkı veya 2-3 kuruş fark olurdu.

Eğer yapabiliyorsanız internet veya mobil bankacılığı kullanın. Hesabı bu şekilde kontrol edebilirsiniz.

Benim zamanımda, -eğer yanlış hatırlamıyorsam- para okula yatardı oradan öğrenci hesaplarına yatardı. Bazen başka okuldaki arkadaşlarımla gün farkı veya 2-3 kuruş fark olurdu.

Eğer yapabiliyorsanız internet veya mobil bankacılığı kullanın. Hesabı bu şekilde kontrol edebilirsiniz.
Sizin zamanınızda Ziraat vardı herhalde. Bende de ilk zamanlar Ziraat vardı ama MEB VakıfBank'a geçti. Vakıfbank kartında da CVC olmadığı için mobil bankacılığa girilmiyor.

Sizin zamanınızda Ziraat vardı herhalde. Bende de ilk zamanlar Ziraat vardı ama MEB VakıfBank'a geçti. Vakıfbank kartında da CVC olmadığı için mobil bankacılığa girilmiyor.

Vakıfbank'a geçtiklerinde burs direkt olarak bakanlıktan yatmıyor veya müdürlüklerden mu?

Şaka maka 3 aylık 500TL olan burs 900TL olmuş. Gerçi ben ilgilenemiyorum bu paraya. Çünkü 6 yıl boyunca çekilen para banka hesabına yatırdı annem ablamınkide benimkini de.

Yeni konular

Geri
Yukarı