Çözüldü Bursluluk sınavı kazanınca para nasıl alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Size PTT ile kart gönderiyorlar. Her ayın 15'inde para karta yatıyor siz isterseniz çekiyorsunuz isterseniz kalıyor. Ama kart alışverişe açık değil.

Okuluna kart geliyor. İdare seni çağırıp veriyor kartını. Onunla istediğin ATM'den çekiyorsun paranı.

Yok, artık PTT'ye geliyor.
okuluna kart geliyor. İdare seni çağırıp veriyor kartını. onunla istediğin ATM'den çekiyorsun paranı.
Eskiden okula geliyordu şimdi PTT'ye geliyormuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Size PTT ile kart gönderiyorlar. Her ayın 15'inde para karta yatıyor siz isterseniz çekiyorsunuz isterseniz kalıyor. Ama kart alışverişe açık değil.

Okuluna kart geliyor. İdare seni çağırıp veriyor kartını. Onunla istediğin ATM'den çekiyorsun paranı.

Yok, artık PTT'ye geliyor.

Çözüm
Hocam ben kazanamadım ama bir tanıdığım kazanmıştı. olay şu şekil, size bir PTT kart veriliyor ve bu karta bursunuz yatırılıyor. sizde bunu herhangi bir ATM üzerinden çekebilirsiniz.

Parayı nasıl alacağımı detaylı anlatan olursa iyi olur.

5 yıl önce kazanmıştım bana PTT'den gidip almamı söylemişlerdi kart alırken şifresini ilk basta PTT ATM'ye takıp oluşturursun her ayın 15 ile 25 arasında yatar kart alışveriş kartı değil internette vb. kullanamazsın eğer kazandıysan tebrik ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı