Bursluluk sınavının sonuçları açıklandıktan hemen sonra para yatıyor mu?

Cray12a

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 12400F RTX 3060 12 GB 16 GB RAM 512 GB SSD
Arkadaşlar bu sınavım güzel geçti ve yüksek ihtimal kazandım, eğer 17 Mayıs'ta açıklandığı gibi paralar verilecek mi?

Arkadaşlar bu sınavım güzel geçti ve yüksek ihtimal kazandım, eğer 17 Mayıs'ta açıklandığı gibi paralar verilecek mi?
Ah hocam ah. Benimde güzel geçecekti sınavda çok stres yapıp çıktım. Baya ağlayarak falan oturdum yere orda. Neyse hocam sanmıyorum. Haziranın 15'inde verirler.

Hocam Ekim'e yatacak diye biliyorum. Size sonuçlar açıklanınca ilk listeler oluşturulan sonra Ptt'den bir kart verecekler, o kart ile PTT ve Ziraat ATM'lerinden kesintisiz olarak para çekebilirsiniz. Hatta yatacak olan para da tahmini 2000 veya daha fazla olur. Sorularınız olursa cevaplayabilirim.

Hocam Ekim'e yatacak diye biliyorum. Size sonuçlar açıklanınca ilk listeler oluşturulan sonra Ptt'den bir kart verecekler, o kart ile PTT ve Ziraat ATM'lerinden kesintisiz olarak para çekebilirsiniz. Hatta yatacak olan para da tahmini 2000 veya daha fazla olur. Sorularınız olursa cevaplayabilirim.
Şuan 1800 lira.2000 üstü iyi gelir hocam :D. Ama bu ekim olayı canımı sıktı acil bir şey almam gerekiyordu.

Hocam Ekim'e yatacak diye biliyorum. Size sonuçlar açıklanınca ilk listeler oluşturulan sonra PTT'den bir kart verecekler, o kart ile PTT ve Ziraat ATM'lerinden kesintisiz olarak para çekebilirsiniz. Hatta yatacak olan para da tahmini 2000 veya daha fazla olur. Sorularınız olursa cevaplayabilirim.

Bir de o PTT'kart benim üstüme, yani temassız veya internetten alışveriş yapabilecek miyim?

Şu an 1800 lira. 2000 üstü iyi gelir hocam :D. Ama bu ekim olayı canımı sıktı acil bir şey almam gerekiyordu.

Bir de o PTT'kart benim üstüme, yani temassız veya internetten alışveriş yapabilecek miyim?

İnternet alışverişi olmuyor denemiştim geçenlerde temassızı bilmiyorum.

Geri
Yukarı