Burun ameliyatı ve yaşanan süreçler

Bu parayı direk nakitmi istıyorlar?
Değişir hocam taksitle alanda vardır. Peşin alanda. Ben şahsen uzun süredir planladığım için peşin verdim.
Arkadaşlar bandajlar yenilendi bugün artık eski halim gibiyim sadece sol taraf kanadığı için içeride pıhtılar var ve hiç nefes alamıyorum. Doktora söylediğimde makineyle çekebileceğini ama zarar verebileceğini söyledi. Krem ve nemlendirici verdi. Burun ameliyatı olupta bu durum yaşayanlar arkadaşlar sürecin ne kadar sürdüğünü söyleyebilir mi?

Son düzenleme:
@Je m en fiche Hocam siz de gelişmeleri yazabilirseniz çok iyi olur.
Ben İzmir Ekol de yaptırdım Utku Kubilay yaptı tavsiye ederim karadenizin alfa burununu fındık buruna çevirdi adam.
İnstagram hikayesinde paylaşıyor tüm vakaları ordan bakabilirsiniz.
Hastaya da neler yaptığını ayrıntlı olarak videolar ile gösteriyor benşm burnumda yaptığı her şey kayıda alınmıştı oturduk izledik :D
Gram acım olmadı şu ana kada ama nedendir bilinmez sadece 1 saat uyuyabildim gece.

@Je m en fiche Kaça yaptırdınız hocam?
Bana 2 amileyat birden yapıldı hem kemik düzeltme hem estetik 9 a yaptılar sgk yarısını karşıladığı için normal fiyat 18 tutuyor.
Vaka 3003 benim videolarda açıkça belli oluyor burun içinin ne kadar pert olduğu.

Bana 2 amileyat birden yapıldı hem kemik düzeltme hem estetik 9 a yaptılar sgk yarısını karşıladığı için normal fiyat 18 tutuyor.
Vaka 3003 benim videolarda açıkça belli oluyor burun içinin ne kadar pert olduğu.
Hocam 3303 olmasın? Biraz gezdim ama 3003 bulamadım.

Hocam 3303 olmasın? Biraz gezdim ama 3003 bulamadım.
Post olarak paylaşılan en son vaka işte yanlış yazmışım :D
Vaka:3303
1 saat önce burun içi silikonlar çıkarıldı ulan bu neymiş böyle çok iyi ilk kez nefes alıyorum diye deli burnum yanıyor :D
Not: Tamamen kapalıydı benim burnum sıfırdan nefes almayı öğreniyorum artık.
Kesinlikle değer çekilene ki gram ağrı bil çekmedim paranı varsa acımayın yaptırın.

Son düzenleme:
Post olarak paylaşılan en son vaka işte yanlış yazmışım :D
Vaka:3303
1 saat önce burun içi silikonlar çıkarıldı ulan bu neymiş böyle çok iyi ilk kez nefes alıyorum diye deli burnum yanıyor :D
Not: Tamamen kapalıydı benim burnum sıfırdan nefes almayı öğreniyorum artık.
Kesinlikle değer çekilene ki gram ağrı bil çekmedim paranı varsa acımayın yaptırın.
Merhaba hocam, burun estetiği ile ilgili bir soru sorabilir miyim?

Geri
Yukarı