Business Tour "Something went wrong" hatası

Bluezy

Hectopat
Steam'de Business Tour oyununda "Something went wrong" hatası alıyorum. Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruladım, olmadı. 4-5 kere sildim tekrar yükledim, olmadı. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
"Ekran kartı sürücülerinizin, DirectX ve Microsoft Visual C ++ kitaplıklarınızın güncel olduğundan emin olun. Kullandığınız virüsten koruma veya güvenlik duvarınız varsa oyunu beyaz listesine ekleyin, belki tehdit algılandığıdan ötürü bloke ediyordur. Oyunu yeniden yüklemeyi ve Steam'i yeniden başlatmayı deneyin."
Bu başka bir forumda paylaşılmış bir çözüm yolu konu sahibi böyle çözmüş hatayı sizde deneyebilirsiniz

Son düzenleme:
"Ekran kartı sürücülerinizin, DirectX ve Microsoft Visual C ++ kitaplıklarınızın güncel olduğundan emin olun. Kullandığınız virüsten koruma veya güvenlik duvarınız varsa oyunu beyaz listesine ekleyin, belki tehdit algılandığıdan ötürü bloke ediyordur. Oyunu yeniden yüklemeyi ve Steam'i yeniden başlatmayı deneyin."
Ekran kartı, DirectX ve Microsoft Visual C ++ kitaplıklarının herşeyi günceledim antivirüsü kapattım ama yinede olmadı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı