Busuu'dan alınan sertifika nerelerde geçerlidir?

Aurora1

Hectopat
Yer
Güney Kore
Busuu geçen indirime girmişken 1 yıllık aldım bugün A1 sertifikası alacağım umarım. C1'e kadar İngilizce öğrenmeyi sonra da Almanca başlamayı düşünüyorum. Fakat bu sertifikalar nerelerde geçerli olur bilmiyorum. Nerelerde geçerli olurlar?

.....

Merhabar. Sorunuzun cevabını buldunuz mu acaba? Almanca öğrenmek istiyorum. Ama Busuu' nun sertifikası şirketlerde , Almanya' da geçiyor mu? Şimdiden teşekkür ederim
Valla bir şey bulamadım,A1 sertifikası aldım ama sadece genel müdürünün imzası var üstünde. Hiçbir yerde bir şey yazmıyor olmadı bir şekilde ulaşıp soracağım kendilerine.

Valla bir şey bulamadım,A1 sertifikası aldım ama sadece genel müdürünün imzası var üstünde. Hiçbir yerde bir şey yazmıyor olmadı bir şekilde ulaşıp soracağım kendilerine.
Bence bir yerde geçmiyor ya. Mesela bu sertifikayı alıp bir şirkete göstersen başvuruda. Adam diyecek ki bu sertifikayı hangi şartlarda aldın. Kopya çekmediğin ne malum gibisinden bir şeyler söyleyebilirler. Sen A1 sertifikasını nasıl aldın? Sınav nasıldı? Test şeklinde miydi?

Geri
Yukarı