ButterFly internet tarayıcısı

Başarılar. Tasarım üzerine düşmeniz gerekli.

Haklısınız. Ama maalesef logo, icon falan tasarımında iyi değilim. Şimdilik de zaten temsili logo olarak MSN'in eski logosunu kullanıyorum.
Hocam sekme başına 50 MB'den fazla bellek kullanmayan bir tarayıcıya imza atabilirseniz her yerde bedava reklamınızı yaparım.
Denerim.
Gizlilik amaçlı mıdır? Öyle olsa iyi olur çünkü gizlilik temelli tarayıcılar genelde hızlı ve az RAM yiyor.
Bir de açık kaynak olacak mı?
Gizlilikten kastınız veri gönderilmesiyse kullananlarla ilgili hiçbir veriyi almıyorum. Maalesef daha geçmiş yada cookies gibi özellikler yok.

Haklısınız. Ama maalesef logo, icon falan tasarımında iyi değilim. Şimdilik de zaten temsili logo olarak MSN'in eski logosunu kullanıyorum.

Denerim.

Gizlilikten kastınız veri gönderilmesiyse kullananlarla ilgili hiçbir veriyi almıyorum. Maalesef daha geçmiş yada cookies gibi özellikler yok.
Açık kaynak olur mı peki?

Maalesef kaynak kodlarını yayınlamayacağım. Ama dediğim gibi kullandığım kütüphaneler belli. Zararlı kod bulunmuyor.
Aslında uzun süredir uğraştığım bir proje ama hep başarısız oluyordum. Sonunda toparladım.

Projeyi tamamlayabilirseniz Linux veya OS X gibi işletim sistemlerine destek verecek misiniz?

Projeyi tamamlayabilirseniz Linux veya OS X gibi işletim sistemlerine destek verecek misiniz?

Şu anda .Net Framework ile çalışıyorum ama çıktıktan sonra cross platform için .Net Core halini de yapabilirim. Fikir için teşekkürler.
@Arıcan
@312971
Hocam sizin de Sufi adında tarayıcınız vardı yanlış hatırlamıyorsam. Tavsiyeleriniz varsa alabilir miyim?

Hocam başarılar öncelikle isim vermeyeceğim fakat forumda başka bir hocam daha böyle bir proje yapmıştı ve VirusTotal sonuçlarından dolayı indirip indirmemek arasında kalmıştım. Tamamlandığında umarım bu tür bir sıkıntı olmaz. Kolay gelsin tekrardan.

Şu anda .Net Framework ile çalışıyorum ama çıktıktan sonra cross platform için .Net Core halini de yapabilirim. Fikir için teşekkürler.
@Arıcan
@312971
Hocam sizin de sufi adında tarayıcınız vardı yanlış hatırlamıyorsam. Tavsiyeleriniz varsa alabilir miyim?

Hocam ikonlar kötü arayüz biraz Chrome çakması. Görsellik üzerine çok güncelleştirme gerekiyor.

@Arıcan
@312971
Hocam sizin de sufi adında tarayıcınız vardı yanlış hatırlamıyorsam. Tavsiyeleriniz varsa alabilir miyim?

Bende kendime uygun rakip arıyordum aslında iyi oldu.
Hocam başarılar öncelikle isim vermeyeceğim fakat forumda başka bir hocam daha böyle bir proje yapmıştı ve VirusTotal sonuçlarından dolayı indirip indirmemek arasında kalmıştım. Tamamlandığında umarım bu tür bir sıkıntı olmaz. Kolay gelsin tekrardan.

Hocam beni kastediyorsunuz galiba.

Son düzenleme:
Maalesef bu tür programlarda bazı tekniklerden dolayı false pozitive olabiliyor.
Bu arada fikrim değişti yarın ilk beta sürümünü yayınlayacağım.

Hocam ikonlar kötü arayüz biraz Chrome çakması. Görsellik üzerine çok güncelleştirme gerekiyor.

Bende kendime uygun rakip arıyordum aslında iyi oldu.

Hocam beni kastediyorsunuz galiba.

Aynen hocam indirmeyi çok istedim ama takıntım var bu konularda bir gün deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı