ButterFly vs Brave

Diğer Tarayıcıların Karşılaştırmaları Gelsin mi?

• Oy verenlerin toplamı
    34
  • Anket kapandı .

Metonoktaexe

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Zoomda
Daha fazla  
Bu sefer arenamızda ButterFly ve Brave karşılaştı!

Arena Sufi vs Brave konularındaki arenayla aynı ve Windows 11 flamaları yine arenamızı süslüyor.

Raund 1:

RAM ve CPU kullanımı:

Açık sekmeler: 2 Sosyal, 1 Youtube Ana Sayfası

1634982401371.png

Genel olarak ButterFly %0.5 CPU kullanıp işine bakıp %0 CPU kullanıyor ama Brave 0.1, 0.2'lerden ayrılmadı.

Kazanan: ButterFly

Raund 2: Buglar:

Brave'in buguna rastlamadım ama ButterFly'daki ayarlar yeri çalışmıyor.

Kazanan: Brave

Raund 3:
Güncelleme:

Brave'in sık sık güncellenmesine gerek yok. ButterFly ise sürekli güncellenmesi lazım ve daha normal release'i yeni geldi.

Eşit.

Raund 4: Temalar ve Uzantılar:

Brave'de temalar biraz sıkıntılı ama uzantılar çalışıyor. ButterFly sadece Technopat Sosyal camiasının %1'i tarafından bilindiği için uzantısı veya teması yok.

Brave kazandı.

Raund 5: Kullanıcı Kolaylığı

Nerdeyse aynı kullanıcı kolaylıkları var.

Eşit.

Raund 6: UI ve Özellikler

Brave'in UI'i modern bir UI iken ButterFly'da XP, Vista UI'ına yakın bir UI var. Ayrıca Brave'de Reklam koruyucu vb. var iken ButterFly'da yok.

Kazanan: Brave

ButterFly, Sufi gibi +1 yerli malı bonusu alarak savaşa başlıyor.

ButterFly, Sufi'ye nazaran daha güçlü başlıyor rakibine karşı ama aslanımız, kelebeğimizi öldürdü.

Diğer karşılaştırma konuları:

Dipnot: Brave zibilyon tane yazılımcı ile yapılırken ButterFly 1 kişi tarafından yapıldı.

Sufi vs ButterFly veya diğer dev tarayıcıların karşılaştırmasını istiyorsanız anketten belirtebilirsiniz.

@404631 hocam biraz gecikti ama olsun.

Berbat.
umarım Brave yasaklanır da sen şu saçma sapan konuları açmazsın.
Tek yaptığın Brave övmek, ufak güncellemeleri bile 1 ayda çıkan sufiyi kötülemek.
Seni hiç anlamıyorum.
Artık Brave övmeyi bırak.

Hocam gerçekler ama ne yapayım? İstersen gel Chrome'la yapayım, aynısı olacak. Hatta istersen modlar Brave'i de yasaklasın, Brave'le Technopat'a girmeyi de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Berbat.
Tek yaptığın Brave övmek, ufak güncellemeleri bile 1 ayda çıkan sufiyi kötülemek.
Seni hiç anlamıyorum.

Özgür bir ülkedeyiz. Kimin ne yapacağına karışamazsın. Konuya zorla sokmuyorlar seni.

Berbat.
Seni hiç anlamıyorum.
Açık açık herşey denmiş işte. AS BAYRAKLARI TARAYICI YAPTIK BİZ! diye karşı taraf gömülmemiş, banane zibilyon kişi yapmış diyip brave övülmemiş.

Berbat.
Seni hiç anlamıyorum.
Arkadaş herhangi bir tarayıcıyı kötülemiyor. ELEŞTİRİYOR. Ve bize anlatıyor. Böyle bir şey demeye hakkın yok.

Geri
Yukarı