Buyee tercübem

Deli Azo

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda buyee diye bir site keşfettim bu site Japonya'daki ikinci el ürünleri falan kontrol edip dünyanın her yerine gönderiyor.

Ben de ekran kartı alacaktım çoğu şey japon yeni üzerinden satıldığı için ucuz oluyor genellikle.

Test etmek amacı ile Cloud 2 aldım 300 TL gibi bir fiyata geldi bana (ikinci el) deneyimlerimi aktaracağım.

Site ilk ürünü satıcıdan alıp ürünü kontrol ediyor çalışıyor mu aynı ürün mü diye sonra size kargoluyor güven yönünden sıkıntı yok o yüzden.

Her gün buranın altında durumları paylaşacağım sizinle.

Konun ile pek alakası yok ama ister istemez aklıma "japonic" reis geldi. Gözler yaşlı :/

Detay için YouTube'a "japonic" yazmanız yeterli.

Adamın ehliyet gitti ya.

Takipteyim bende uyguna geliyorsa alırım herhalde. Ha Çin ha Japonya.

Bu arada siteden hiçbir şey anlamadım.
2.el sekmesine nasıl gireceğiz onu da çözemedim
Ya ben körüm ( ki muhtemel ) ya da site biraz garip.
Edit: Bir şeyler bulabildim galiba, sitede gezinirken 1000 liralık GTX970 gördüm. Ama 11.000 liraya da var başlıklar Japonca ondan da hiçbir şey anlamadım 😂

Bu arada siteden hiçbir şey anlamadım.
2.el sekmesine nasıl gireceğiz onu da çözemedim
Ya ben körüm ( ki muhtemel ) ya da site biraz garip.
Edit: Bir şeyler bulabildim galiba, sitede gezinirken 1000 liralık GTX970 gördüm. Ama 11.000 liraya da var başlıklar Japonca ondan da hiçbir şey anlamadım 😂

SteelSeries Artics 9'a baktım 1400TL fiyatı vardı ama güvenemedim.

Bu Kartta ne olduğunu anlamazsam uyuyamam, niye bu kadar pahalı bu? Site genel olarak ucuz harbiden ama garip ilanlar çok güven vermiyor. (japonca olduğu için sanırım)
Hocam pahalı mı?
1615418441759.png

Geri
Yukarı