Buz ve Kışın Şarkısı Game of Thrones ile ne kadar ilgili?

• Konuyu başlatan Silinen üye 266150
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 637
S

Silinen üye 266150

Ziyaretçi
Evet başlıkta ifade ettim. Diziyi bitirmiş olan birisi bu eserlerden keyif alabilir mi? Diziye göre daha mı iyidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben hem kitapları okudum hem de diziyi seyrettim. İlk üç kitap dizi ile parelel ilerlerken sonraki iki kitap ise dizi ile farklı yollara ayrılıyor. Zaten dizinin son 3 ya da 4 sezonunun hikayesini daha kitap olarak Martin amca yazmadı bile, bekliyoruz. Bence okunur kitapları, okurken ufak tefek farklılıklar göreceksiniz, son iki kitapta da biraz daha farklı bir hikaye okuyacaksınız. Benim adıma okuması keyifli kitaplardır, öneririm.

Buz ve Ateşin Şarkısı demek istediniz sanırım. Epic fantasy türünü seviyorsanız kesinlikle okumalısınız. Ben de diziden etkilenip başlamıştım.
Evet hocam kusuruma bakmayın telefon düzeltmiş. Şu an Taht Oyunlarını okuyorum. İlerde diziye göre bir ayrım olacak mı? Olay örgüsü bakımından.
Ben hem kitapları okudum hem de diziyi seyrettim. İlk üç kitap dizi ile parelel ilerlerken sonraki iki kitap ise dizi ile farklı yollara ayrılıyor. Zaten dizinin son 3 ya da 4 sezonunun hikayesini daha kitap olarak Martin amca yazmadı bile, bekliyoruz. Bence okunur kitapları, okurken ufak tefek farklılıklar göreceksiniz, son iki kitapta da biraz daha farklı bir hikaye okuyacaksınız. Benim adıma okuması keyifli kitaplardır, öneririm.
Teşekkür ederim değerli yorumunuz için.

Evet hocam kusuruma bakmayın telefon düzeltmiş. Şu an Taht Oyunlarını okuyorum. İleride diziye göre bir ayrım olacak mı? Olay örgüsü bakımından.

Teşekkür ederim değerli yorumunuz için.

1.kitap tamamen diziyle aynı 2.kitapta çok az farklılıklar var 3-4.kitaplar ayrım daha da artıyor sonrasında zaten dizi başka yöne kitaplar başka yöne

Yeni konular

Geri
Yukarı