BW-KB1 vs. MK61 vs. Redragon K552

raster

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Başlıkta yazan klavyelerden hangisi daha iyidir? Hepsinin linkini aşağıya bıraktım. İyi günler.

Arkadaşlar merhaba. Başlıkta yazan klavyelerden hangisi daha iyidir? Hepsinin linkini aşağıya bıraktım. İyi günler.

Puding keycap için GamaKay MK61 ayrıca gateron Switch'lere sahip ( gateron Switch'ler Cherry MX Switch'lere karşın hatırladığıma göre 15 kat daha hızlı)

Not: Bende aldım MK61'den isterseniz hangi Switch daha iyi söyleyebilirim.

Hocam yanlış hatırlamıyorsam siz de MK61 almıştınız. Elinize geçti mi?

Daha gelmedi size önerim eğer çok sesli ve basış hissi olsun derseniz mavi, orta sesli olsun basış hissi olsun derseniz kahverengi, eğer sessiz olsun ve basış hissi yumuşak olsun derseniz sarı veya kırmızı (ben sarı aldım)

Daha gelmedi size önerim eğer çok sesli ve basış hissi olsun derseniz mavi, orta sesli olsun basış hissi olsun derseniz kahverengi, eğer sessiz olsun ve basış hissi yumuşak olsun derseniz sarı veya kırmızı (ben sarı aldım)

Hocam peki Yellow V2 nasıldır?

Kusura bakmayın çok soru sordum ama basış hissinden kastınız ne?

Hiç sıkıntı yok sorabilirsiniz, basış hissi örneğin bastığını anlıyorsun daha sert oluyor diye biliyorum ( ama dediğim gibi mavi çok ses çıkartıyor kahverengi de yay sorunu var)

Hiç sıkıntı yok sorabilirsiniz, basış hissi örneğin bastığını anlıyorsun daha sert oluyor diye biliyorum ( ama dediğim gibi mavi çok ses çıkartıyor kahverengi de yay sorunu var)

Hocam peki yellow V2 Switch'ler ile ses testi yapan bir video bulabildiniz mi? Bir de yellow Switch Red Switch'e göre biraz sesli geldi.

Geri
Yukarı