ByNoGame toplam çekilebilir tutar 0TL gözüküyor

ByNoGame'e yatırdığın parayı çekemezsin. Bir şey sattıysan ondan dolayı cüzdanına gelen bakiyeyi çekebilirsin.

ByNoGame cüzdanımdan para çekmek istediğimde toplam çekilebilir tutar 0TL gözüküyor. Bunun bir çözümü var mı?

Hocam yatırdığınız parayı çekemessin. Sadece yaptığınız satımlardan gelen parayı çekebilirsiniz. Yüksek ihtimalle o yüzden 0 gözüküyor. Eger satış yaptıgınız para gözükmüyorsa desteğe yazabilirsiniz.

Hocam yatırdığınız parayı çekemessin. Sadece yaptığınız satımlardan gelen parayı çekebilirsiniz. Yüksek ihtimalle o yüzden 0 gözüküyor. Eger satış yaptıgınız para gözükmüyorsa desteğe yazabilirsiniz.
Canlı destekte çözüm bulamadım.
Skinin alıcısı skini aldığını henüz onaylamamış olabilir. O yüzden paranın cüzdanına geçmesi için onun onaylanmasını beklemen gerek.
Onaylandı. Cüzdanda şuan para gözüküyor.
Skinin alıcısı skini aldığını henüz onaylamamış olabilir. O yüzden paranın cüzdanına geçmesi için onun onaylanmasını beklemen gerek.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220118-182429~2.png
    Screenshot_20220118-182429~2.png
    76,2 KB · Görüntüleme: 81
  • Screenshot_20220118-182323~2.png
    Screenshot_20220118-182323~2.png
    56,6 KB · Görüntüleme: 93
Bunu ByNoGame destek çözebilir diye düşünüyorum. Destek kısmına yazarsan Bakiyemde olmasına rağmen neden çekemiyorum diye sana yardımcı olurlar çünkü burada aklıma başka bir şey gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı