ByNoGame'den alınan CS:GO skini envanterde görünmüyor

• Konuyu başlatan O.K
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 436

O.K

Hectopat
8 gün önce ByNoGame üzerinden skin satın aldım. Satın alma sebebim Steam pazarında satma yöntemini denemekti ama ne para var ortada ne skin. Oyun yüklü değil oyun envanterinde var mı bilmiyorum ama ne Steam envanterimde ne de ByNoGame envanterimde göremiyorum. Trade URL girince item bulunamadı hatası alıyorum. Kaçırdığım bir detay mı var?

Son düzenleyen: Moderatör:
8 gün önce ByNoGame üzerinden skin satın aldım. Satın alma sebebim Steam pazarında satma yöntemini denemekti ama ne para var ortada ne skin. Oyun yüklü değil oyun envanterinde var mı bilmiyorum ama ne Steam envanterimde ne de ByNoGame envanterimde göremiyorum. Trade URL girince item bulunamadı hatası alıyorum. Kaçırdığım bir detay mı var?
Karşıdaki kişinin teslim etmesi gerekiyor. Takas isteklerinizi kontrol edin.

Karşıdaki kişinin teslim etmesi gerekiyor. Takas isteklerinizi kontrol edin.
Sipariş durumu da teslim edildi reis ilk günden beridir.
Bu arada takas gizlilik durumunu dün gece öğrendim ve herkese açık duruma getirdim. 7 günlük takas banı şu andan itibaren mi başlıyor?

Sipariş durumu da teslim edildi reis ilk günden beridir.
Bu arada takas gizlilik durumunu dün gece öğrendim ve herkese açık duruma getirdim. 7 günlük takas banı şu andan itibaren mi başlıyor?
ByNoGame canlı desteğe yazmaktan başka çareniz yok öyleyse. Umarım çokta pahalı bir şey değildir.

32 TL ama tutarsa büyük oynayacaktım artık daha uğraşmam. Yazdım satıcı URL’nizi gördü diyor ne demek istiyor anlamadım ama bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı