c.bat virüs mü?

Dosya açıldığı takdirde Kaspersky'nin gerçek zamanlı koruması açık ise engellenecektir. Kodu yazan kişi 'profesyonel' falan değil. bilgisi olanın yazabileceği basit bir kod.

Çoğu antivirüs uygulamasının Kayıt Defterini silmeye ve bilgisayarı 10 saniyede kapatmaya ayarlanmış bir virüse destek programı gibi duruyor. Bu programı çalıştırmayın ve Kaspersky Secure Disk ile sisteminizi temizleyin.

Şu konuyu şu kadar uzatmadan üstteki rehber ile sisteminizi temizleyin.

Şu konuyu şu kadar uzatmadan üstteki rehber ile sisteminizi temizleyin.
Direk elle silsem olmaz mı ?
Hocam silmeden önce üstte belirttiğim maile atın dosyaları arşivleyip. Bildireceğim yerler var.

Daha uygulama hiç çalışmamış. Bu yüzden açılışta çalışmıyor. Zaten nasıl çalıştıklarını uzunca süredir inceliyorum bu dosya tiplerinin.
Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\TimeZoneInformation]
"Bias"=dword:ffffffc4
"DaylightBias"=dword:ffffffc4
"DaylightName"="@tzres.dll,-321"
"DaylightStart"=hex:00,00,03,00,05,00,02,00,00,00,00,00,00,00,00,00
"StandardBias"=dword:00000000
"StandardName"="@tzres.dll,-322"
"StandardStart"=hex:00,00,0a,00,05,00,03,00,00,00,00,00,00,00,00,00
"TimeZoneKeyName"="W. Europe Standard Time"
"DynamicDaylightTimeDisabled"=dword:00000000
"ActiveTimeBias"=dword:ffffff88
bu kodda zararlı mı yanlış birşeyi silmek istemiyorum.

Hayır. Bilgili bir kişi, Av'lerin koruma için gerekli olan reg kayıtlarının konumlarını çözmüş.
1611953189173.png

Olmaz. Muhtemelen sisteminizde virüs var. Silseniz bile geri gelmesi yüksektir.

Dün sildim şu an yok tarama falan yaptım temizde dün söylemeyi unuttum execute.bat diye bir şey var her başlangıçta açılıyor. C:\Users\melih\AppData\Local\Temp burada bir klasörün içinde execute.bat olması lazım ben hayır diyorum baktığımda için de böyle bir şey yok her açıldığında o silinen klasörün ismi farklı oluyor.

Geri
Yukarı