C# Console çalışmalarım

Kendine bir tane github hesabı açıyorsun, github hesabına giriş yaptıktan sonra repositories kısmına gelip oradan projeyi eklersin. Anlamadığım şey Github'ı o kadar kişi önerdi girip iki dakika bile karıştırmadın mı?

Dostum kusura bakma ama buraya C# Console çalışmalarım adında bir konu açıyorsun ve isteyen bakar istemeyen bakmaz diyorsun.

İnsanları bakması için davet eden sensin ve senin ulusal bir başarı elde etmene gerek yok insanların inceleyip yorum yapabilmesi için normal bir yazılımcının yapması gereken şey budur.

Sadece kendinin bakacağı ve yapacağı bir proje için zorunlu değil git Hub ama bizlere sunuyorsan güzel bir şekilde sunman gerekir diye düşünüyorum pek anlaşamıyacağız galiba neyse iyi forumlar dilerim.

Haklısınız. Alın github linkleri. İncelerseniz sevinirim.
.

Haklısınız. Alın github linkleri. İncelerseniz sevinirim.
.
Uğraşın işin çok teşekkür ediyor ve ilerdeki projelerinde daha kolay olması için bu linki tavsiye ediyorum eğer yeterli gelmezse kaynak bu konunun devamına yaz arkadaşlarda bende yardımcı olalım iyi forumlar dilerim :).

Uğraşın işin çok teşekkür ediyor ve ilerdeki projelerinde daha kolay olması için bu linki tavsiye ediyorum eğer yeterli gelmezse kaynak bu konunun devamına yaz arkadaşlarda bende yardımcı olalım iyi forumlar dilerim :).

Hocam zaten repostan yaptım bir de bunun uygulaması yer kaplaması var ben sevmem gereksiz yer kaplayan her şeyi. Bu arada kodlar nasıl :D.

Hocam zaten repostan yaptım bir de bunun uygulaması yer kaplaması var ben sevmem gereksiz yer kaplayan her şeyi. Bu arada kodlar nasıl :D.
50 MB boyutu uygulamanın, başka programların yanında hiç sayılır. Direkt olarak .cs dosyaları yerine proje olarak yükleyin demek istedi.

Geri
Yukarı