C# de kodladığım kodları nasıl Exe'ye çevirebilirim?

Bulut1111

Hectopat
Daha fazla  
C# ile spam bot yaptım bunu nasıl exeye çevirebilirim? Bir de spamın süresini nasıl ekleyebilirim? Hangi saniye aralıklarıyla yazmasını yani.

C# ile yaptığın projeler zaten önce derlenir sonra çalıştırılır yani demek istediğim zaten exe olarak oluşturulur çalıştırılmadan önce. Sağdan proje klasörüne git, oradan bin klasörü altında 2 tane daha klasör bulunur debug veya release klasörlerinden çıktı exe'yi bulabilirsin.

Toolboxtan timeri seç ve kullan ayrıca projenin olduğu dosya konumundan bin>debug oradaki dosyalarda exeyi bulabilirsin.

Timer varda programın üzerine nasıl ekleyeceğim?
Toolboxtan timeri seç ve kullan ayrıca projenin olduğu dosya konumundan bin>debug oradaki dosyalarda exeyi bulabilirsin.

Nasıl olucak ya timer seçme şeyini nasıl ayarliyabilirim 1'den 5 saniye ye kadar seçme şeyi eklemek istiyorum.

Son düzenleme:
Timer varda programın üzerine nasıl ekleyeceğim?

Nasıl olacak ya timer seçme şeyini nasıl ayarliyabilirim 1'den 5 saniye ye kadar seçme şeyi eklemek istiyorum.

Bu Saniye Sayacı Gibi birşey ya bnim dediğim yok
Dostum hazır kod mu bekliyorsun tam olarak istediğin şekilde? Burada örnekler üzerinden kullanımını anlatmış sen de mantık yürüterek istediğin şekilde yazmaya çalışacaksın işte. Nasıl bir yardım istiyorsun ve tam olarak ne istiyorsun daha detaylı yaz daha detaylı cevap yazmaya çalışayım.
Form arayüzünde bir tuş olacak ve oradan hızını ayarlayabilmek istiyorsun değil mi?
Combobox veya numericupdown kullanarak yapabilirsin yüzeysel olarak anladığım kadarı ile.

Dostum hazır kod mu bekliyorsun tam olarak istediğin şekilde? Burada örnekler üzerinden kullanımını anlatmış sen de mantık yürüterek istediğin şekilde yazmaya çalışacaksın işte. Nasıl bir yardım istiyorsun ve tam olarak ne istiyorsun daha detaylı yaz daha detaylı cevap yazmaya çalışayım.
Form arayüzünde bir tuş olacak ve oradan hızını ayarlayabilmek istiyorsun değil mi?
Combobox veya numericupdown kullanarak yapabilirsin yüzeysel olarak anladığım kadarı ile.

Aradığım yorum harfi harfine adamsın bilader

Olayı çözdümde sadece C# ile spam bot yapmak için sordum bilmiyorum yani hiçbir şey diyebiliriz mantık falan yürütemem yani ondan kusura bakmayın.

Olayı çözdümde sadece C# ile spam bot yapmak için sordum bilmiyorum yani hiçbir şey diyebiliriz mantık falan yürütemem yani ondan kusura bakmayın.
İnsanların kusura bakmasına gerek yok. Ama sizin kusura bakmanız hatta odaklanmanız gerek. Dil hakkında en ufak bilgiye sahip değilsiniz ama ortaya bir ürün çıkarmaya çalışıyorsunuz. Ne kadar doğru ? Şuanda bu dilde bilgi birikimi yüksek bir insan size neden yardım etmediğini düşündünüz mü ? Çünkü "HİÇBİR ŞEY BİLMİYORUM" diyorsunuz ama insanlardan "BİRŞEY" istiyorsunuz.

Önce dili öğrenin. Sonra algoritma kurmayı öğrenin ardından örnek kodlar inceleyerek yapacağınız işlemi kendinize göre uyarlayın.
Başka yolu yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı