C diski biçimlendirilirse D diskindeki oyun gider mi?

S1Lver

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba, kısaca derdimi yazayım. Şimdi benim Steam'im C klasöründe. Benim D klasöründe Steam'den biraz oyun var. Yakın zamanda PC'me format atacağım sadece C diskini biçimlendireceğim ve C diskine Windows'umu tekrar kuracağım. Benim sorum Steam'i tekrar indirince D klasöründeki oyunları tanıtabilir miyim? Yedekleme imkanım yok iyi forumlar.

Tanıtabilirsiniz. Hatta Cyi biçimlendirmenize bile gerek yok. Direkt C üstüne kurarsanız eski dosyalarınızı Windows.old diye bir klasöre saklar, oradan oyunları alıp tekrar tanıtabilirsiniz.

Arkadaşlar merhaba, kısaca derdimi yazayım. Şimdi benim Steam'im C klasöründe. Benim D klasöründe Steam'den biraz oyun var. Yakın zamanda PC'me format atacağım sadece C diskini biçimlendireceğim ve C diskine Windows'umu tekrar kuracağım. Benim sorum Steam'i tekrar indirince D klasöründeki oyunları tanıtabilir miyim? Yedekleme imkanım yok iyi forumlar.

D'de ki klasörü oyun klasörü olarak tanıtıp oyunları doğrulayabilirsiniz.

Hayır bir problem olmaz. Ben D diskinden steam.exe'yi çalıştırarak eskisi gibi kullanmaya devam etmiştim.

D diskine bir şey olmaz. Oyunları tekrar tanıtabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı