C diskinde 0 Bayt yer var olarak gözüküyor

mralp3r

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar C diskini şimdi kontrol ettim ve 0 Bayt yerim var gözüküyor. Normalde 100 GB'lik yerim vardı, neden böyle yaptı anlamadım. Ayrıca bilgisayarı kapamadan önce format dosyasını flash belleğe atmamı önerir misiniz, bir sıkıntı çıkmasına karşın? Şimdiden yardım edeceklere teşekkürler.

Ekran Alıntısı.PNG

Durum güncellemesi: 0 bayttan 10 mb'ye çıktı boş alan.

Son düzenleme:
Diske sağ tıklayıp özelliklere basın. Diski temizleye basıp gelecek ekranda sistem dosyalarını temizle gibi bir tuş var, ona basıp SS atın.

Diske sağ tıklayıp özelliklere basın. Diski temizleye basıp gelecek ekranda sistem dosyalarını temizle gibi bir tuş var, ona basıp SS atın.
basıyorum bir şey açılıyor hemen kapanıyor, geri disk temizleme ekranına atıyor

PC'yi yeniden başlat olmazsa SSD'yi sök-tak
çözemezsem iso dosyasını yazdırıp flaşa attıktan sonra öyle yapacağım.

Hocam dediğiniz buysa

3.PNG

Windirstat ile programı d ye kurup c ye bakın.

@mralp3r yeni buldum kusra bakmayın, sadece bir videoda komut varmış. CMD'yi yönetici olarak başlatın ve şunu yazın:

cipher /w:c:

Olan 10 MB da gidecek ve büyük ihtimal alanınız geri gelecek.

@mralp3r yeni buldum kusra bakmayın, sadece bir videoda komut varmış. CMD'yi yönetici olarak başlatın ve şunu yazın:

cipher /w:c:

Olan 10 MB da gidecek ve büyük ihtimal alanınız geri gelecek.
Dediğinizi yaptım şuan 10 GB yer var hocam fakat normalde çok daha fazla yerim boştu. Bu dediğinizi her pc açtığımda yapmaya devam edeyim mi?

Dediğinizi yaptım şu an 10 GB yer var hocam fakat normalde çok daha fazla yerim boştu. Bu dediğinizi her PC açtığımda yapmaya devam edeyim mi?

Yok hocam, tek seferlik bir kod o. Siz bir format atın dosyaları yedekleyip, bir sorun vardır sistemde.

Yeni konular

Geri
Yukarı