(C:) diskinde klasörsüz setup nedir?

.Neo.

Kilopat
Günaydınlar arkadaşlar iyi forumlamalar. C diskine girdiğimde acayip bir şekilde klasörsüz setup, DLL ve TXT dosyaları görünce korktum. Hiçbir klasöre girmedim. Direkt "C:\" adresinde bu dosyalar. Nedir bunlar sileyim mi? Vcredist yazıyor girdiğim bir TXT'de. Açıkçası ben vcredist olduğunu düşünmüyorum. Silersem belki kötü bir şey olur diye de korktum. Sizde de var mı bu dosyalar? Ben yeni fark ediyorum bu dosyaları.

sj.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Endişelenecek bir durum yok. c++ redistler yüklenirken bunlar oluşur. redistleri kurduysanız bunları silebilirsiniz.

Korkacak bir şey yok. Kötü bir şey değil.

Microsoft Visual C++ Redistributable, C ve C++ yazılım dilleriyle Windows uygulamaları geliştirmek için kullanılan bir tümleşik geliştirme ortamının (IDE) ismidir. Piyasaya ilk sürüldüğü zamanlar tek başına çalışan bir programken daha sonraları Microsoft Visual Studio içerisine dahil edildi.

Kaynak: Visual C++ Redistributable Nedir, Aslında Ne İşe Yarar?

Korkacak bir şey yok. Kötü bir şey değil.

Microsoft Visual C++ Redistributable, C ve C++ yazılım dilleriyle Windows uygulamaları geliştirmek için kullanılan bir tümleşik geliştirme ortamının (IDE) ismidir. Piyasaya ilk sürüldüğü zamanlar tek başına çalışan bir programken daha sonraları Microsoft Visual Studio içerisine dahil edildi.

Kaynak: Visual C++ Redistributable Nedir, Aslında Ne İşe Yarar?
Yok ne olduğunu biliyorum zaten. Ama ismi değiştirilmiş farklı bir şey gibi geldi. Ne olur ne olmaz diye yedekte aldım. Sağ olun ustalar.

Geri
Yukarı