C diskinde yer kalmadı

OttoSlayer

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, C diskinde hiç yer kalmadı. Dün 5 GB yer vardı, şimdi ise 800 900 MB arası git gel yapıyor. Bunu nasıl yükseltebilirim?
Denediğim yöntemler %temp% temp prefetch dosyalarını silmek oldu ve ayrıyeten diski temizle de yaptım ama işe yaramıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    4,5 KB · Görüntüleme: 40
Ayrılmış depolama durumunu açıksa kapatın, aşağı link bıraktım.
Denediğim yöntemler %temp% temp prefetch dosyalarını silmek oldu ve ayrıyeten diski temizle de yaptım ama işe yaramıyor.
Disk temizleme bazen işe yaramıyor. Bunun için HiBit Uninstaller temizleme özelliğini kullanabilirsiniz. OgnitorenKs Toolbox aracını da kullanabilirsiniz. Araç üzerinden 13 rakamı ile genel temizlik işlemini yapınız.

Son düzenleme:
Ayrılmış depolama durumunu açıksa kapatın, aşağı link bıraktım.

disk temizleme bazen işe yaramıyor. bunun için HiBit Uninstaller temizleme özelliğini kullanabilirsiniz. OgnitorenKs Toolbox aracını da kullanabilirsiniz. Araç üzerinden 13 rakamı ile genel temizlik işlemini yapınız.

Komut dosyası 1 defa işe yaradı sonra PC'yi aç kapa yapınca tekrar diskte yer kalmadı. Disabled diyor ama halen yer açılmadı.

Wise disk cleaner ile bir inceleme yapın, yanlış bir şey silmemek adına önce yazılımı inceleyin.

Denedim.

Geri
Yukarı