Çözüldü C diskindeki oyunlar nasıl D diskine atılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

OnurOfc

Hectopat
Yer
İstanbul
C diskimde ki Steam klasörü 100GB. Ben bunu yeni aldığım D diskine aktarmak istiyorum. Sorum şu C diskinde ki program dosyaları (X86) yazan yerdeki Steam klasörünü alıp D diskinde program dosyaları (X86) diye klasör açıp içine atsam çalışır mı?

Çözüm
C diskimde ki Steam klasörü 100GB. Ben bunu yeni aldığım D diskine aktarmak istiyorum. Sorum şu C diskinde ki program dosyaları (X86) yazan yerdeki Steam klasörünü alıp D diskinde program dosyaları (X86) diye klasör açıp içine atsam çalışır mı?
Steam kütüphane ayarlarından yeni kütüphane oluştur d diski için .Daha sonra aktarmak istediğiniz oyunların üstne gelip sağ tıklayıp özellikler /yerel dosyalar/yükleme klasörünü taşı diyerek oyunu aktarabilirsiniz.Kolay gelsin. Screenshot_1.jpg
Steam > Oyun Ayarları > Yerel Dosyalar > Yükleme Klasörü ile taşınabiliyor.
Steam > Ayarlar > İndirmeler > Kütüphane Klasörleri ile de taşınabiliyor.

Son düzenleme:
Steam kütüphane ayarlarından yeni kütüphane oluştur d diski için .Daha sonra aktarmak istediğiniz oyunların üstne gelip sağ tıklayıp özellikler /yerel dosyalar/yükleme klasörünü taşı diyerek oyunu aktarabilirsiniz.Kolay gelsin.Screenshot_1.jpg

Çözüm
Steam ayarlar>indirmeler>kütüphane klasörleri. D gözükmüyorsa üstten +'ya basıp D diskini ekle. Sonra taşımak istediğin oyunun sağındaki tike tıklayıp taşı de D diskini seçip taşı de.

Geri
Yukarı