C# form projem farklı bilgisayarda farklı görünüyor

sefather21

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yapmış olduğum projeyi setup ettikten sonra kendi bilgisayarımda hiçbir sıkıntı yok, Visual Studio'da çalıştırdığımda nasıl görünüyorsa öyle görünüyor. Fakat farklı bilgisayarda setup ettikten sonra program aynı şekilde çalışıyor fakat labeller falan kaymış oluyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Labellarda kullandığınız fontlar diğer bilgisayarda yüklü olmayabilir, bundan kaynaklı bir sıkıntı olabilir. Setup dosyasının içine fontları dahil etmeyi deneyin.

Labellarda kullandığınız fontlar diğer bilgisayarda yüklü olmayabilir, bundan kaynaklı bir sıkıntı olabilir. Setup dosyasının içine fontları dahil etmeyi deneyin.
hocam diğer bilgisayarda exe dosyasını setup ettikten sonra labellarla bi ilişkisi yok bence. ve başka sorunlar da oluyor. mesela menüstriptte hesap hareketleri bölümünü göster kısmı var göstere basınca formun büyümesi gerekiyor. fakat form gerektiğinden fazla büyüyor. saçma sapan oluyor. Ve az önce yine başka bilgisayarda denedim sorun çıkmadı. ama iki farklı bilgisarda setup edince bu sorunlarla karşılaşıyorum . responsive mevzusumu bu ne birtürlü çözemedim
Tüm dosyaları geçirmemiş olabilir misin ? Github'a yükleyip oradan indirerek açmayı denedin mi ?
yok hocam bir bilgisayarda denedim sorun yok, fakat 2 bilgisayarda görünüm çok farklı oluyor.
github denemedim

hocam diğer bilgisayarda exe dosyasını setup ettikten sonra labellarla bi ilişkisi yok bence. ve başka sorunlar da oluyor. mesela menüstriptte hesap hareketleri bölümünü göster kısmı var göstere basınca formun büyümesi gerekiyor. fakat form gerektiğinden fazla büyüyor. saçma sapan oluyor. Ve az önce yine başka bilgisayarda denedim sorun çıkmadı. ama iki farklı bilgisarda setup edince bu sorunlarla karşılaşıyorum . responsive mevzusumu bu ne birtürlü çözemedim

yok hocam bir bilgisayarda denedim sorun yok, fakat 2 bilgisayarda görünüm çok farklı oluyor.
github denemedim
O zaman sıkıntılı olan bilgisayarda ayarlardan yazı fontu büyüklüğü değiştirilmiş olabilir + çözünürlük uyuşmazlığı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı