C# görsel programlama için kaynak tavsiyesi

Evet ama Üniversite ismini paylaşmak istemiyorum siz bana ders konusunda yardımcı olun lütfen.
Ben de bilgisayar programcılığı okuyorum ve bahsi geçen ders bende de var. Ben de neredeyse hiç bilmiyorum. Ama bir şeyleri nasıl yapacağımı da biliyorum. Üniversite adını paylaşmak istememenizi anlayamadım. Bu gizli tutulması gereken bir şey mi?

Hocam minimum 20-25 günüm var diyebilirim kurs mu kitap mı mantıklı olur?
Bu kitap her yönüyle az çok size C# öğretir. Sözlük gibi düşünün. Fakat hiç bilginiz yoksa muhtemelen hemen sıkılırsınız. Abaküs yayınlarından çıkan C# ile görsel programlamaya bakabilirsiniz. O sanki size daha uygun gibi. Eğet vaktiniz çok kısa ise video eğitimlere yönelin bence. Udemy'de falan işinizi görecek eğitimleri bulabilirsiniz.

Finale kaç gün var?
Hocam finale 10 gün falan var ama ben bütte veririm diye düşünüyorum kafadan 25 gün diyeyim.

Ben de bilgisayar programcılığı okuyorum ve bahsi geçen ders bende de var. Ben de neredeyse hiç bilmiyorum. Ama bir şeyleri nasıl yapacağımı da biliyorum. Üniversite adını paylaşmak istememenizi anlayamadım. Bu gizli tutulması gereken bir şey mi?
Hocam bilseniz ne değişir? Siz bana dersle ilgili bilgi verin yoksa çok sorun yaşayacağım...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zamanın kısıtlı olduğu için videoları 2X'te falan izlersen yetiştirebilirsin. Bu tutorial sana 80 aldırır mı bilmem fakat ne varmış görmüş olursun. Eğitmenin Udemy'de de eğitimi var ama bence YT eğitimi de güzel.

Hocam minimum 20-25 günüm var diyebilirim kurs mu kitap mı mantıklı olur?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Zamanın kısıtlı olduğu için videoları 2X'te falan izlersen yetiştirebilirsin. Bu tutorial sana 80 aldırır mı bilmem fakat ne varmış görmüş olursun. Eğitmenin Udemy'de de eğitimi var ama bence YT eğitimi de güzel.

Bence video eğitim. 20-25 gün için iyi olur. Arkadaşın attığı Murat yücedağ ben de bir eğitimini almıştım iyi anlatıyor genel olarak.

Hocam garanti öneriler olması lazım...
Siz benim DGS olayını biliyorsunuz geçemezsem ganoyu çok etkiliyor.. Minimum 80'le vermem lazım.

Bence video eğitim. 20-25 gün için iyi olur. Arkadaşın attığı Murat yücedağ ben de bir eğitimini almıştım iyi anlatıyor genel olarak.
Hocam düz c# diyor işimi görür mü bu?

Seni kurtarsa kurtarsa bu tutorial kurtarır:)

Hangisi hocam Murat Yücedağ'ın videoları mı?

C# Başlangıç ve İleri Düzey bu nasıl?
72 saat diyor ama içinde başka şeyler de var. Almış olsam nereye kadar çalışmam gerekli bilgi verir misiniz?

C# Programlama Dili :Her Seviyeye Hitap Eden Eğitim Seti aha bir de bu var kurs içerisinde windows formu gördüğüm için atıyorum. Hangisi uygun sizce?
Şunu tekrar belirteyim sınav komple klasik tablolu falan sorular soruyor.

Enes bayramın YT eğitimlerini izlemiştim. Bence Murat yücedağ C#'ta daha iyi bir eğitmen. Diğer attığın eğitim hakkında ise bilgim yok.

Geri
Yukarı