C# için hangi kursu seçmeliyim?

Hackergame

Kilopat
Daha fazla  
Fotoğraftaki 2 kurs arasında kaldım da sizce hangisini seçeyim? Bu kursları kullananlar var mı? Amacım C# öğrenip Unity'e başlamak.

Screenshot_3.png

Hocam Mustafa akkuzu önermem tamamen ezber iyi bir deneyim için bütçe fazlaysa olcay kalyoncuoğlu, 27₺ istiyorsan deniz yanarı öneririm.

Hocam olcay kalyoncuoğlunun kursunu almaya değer mi peki, iyi mi sizce? Bir de hiç 100 TL'nin altına iniyor mu indirimlerde?

Hocam olcay kalyoncuoğlunun kursunu almaya değer mi peki, iyi mi sizce? Bir de hiç 100 TL'nin altına iniyor mu indirimlerde?
Bro takip etmekte fayda var fakat adamın kursları hiç indirime girmiyor php kursu da var onunda indirime girdiğini hiç görmedim.Bu arada 4.9 almış ben almadım bildiğim için fakat C# ı detaylı şekilde işlemiş tüm konulara değinmiş bakmaya değer.Ama 160 TL verilir mi kesinlikle verilir.Karar senin
Ama deniz yanardan da güzel öğrenebilirsiniz o kadar bütceniz yoksa.

İnternette ücretsiz bir şekilde c# dersleri bulabilirsiniz. Bence ilk önce onlara bakın derim. Udemy'deki eğitimler YouTube ile neredeyse aynı bazen üst seviye bile oluyor.
Unity için ise bence ilk önce programı öğren daha sonra c# programın temellerini öğren.

YouTube'a c# dersleri yazın hangisi hoşunuza gider ise onun ile devam edin. Yani para vermenize pekte gerek yok.

Ama unity için ders alabilirsiniz.
bu kanalda her detay var.
C# için tabi.

Geri
Yukarı