C# için Udemy kurs önerisi

Bizzat bu yayıncının kurslarını takip ediyorum. Bence gayet başarılı. Üstelik web sitesini araştırmanızı da öneririm. Bazen kampanya yapıyorlar(1 kurs alana 4 kurs bedava gibi) Ben böyle bir kampanyada 420 küsür TL'ye toplam 10 tane kurs almıştım. İçinde C# kursları, C++ kursları, Python kursları, yapay zeka kursları dâhil.

Hocam eğer sıfırdan başlıyorsanız temel için para vermek yerine BTK Akademi kullanabilirsiniz. Ben Unity için C# girişimi oradan yapmıştım cidden güzel bir anlatımı vardı.

Cidden ogretme amacli parali kurs olmaz, hepsinin yegane amaci para kazanmaktir.
Guncel video kurs olmaz, 3 ayda bir yeni video cekmeleri gerekiyor.

Yegane amaci ogretmek olan ve surekli guncel kalan en iyi kaynak dilin kendi dokumantasyonu -> C# Guide - .NET managed language
C# öğrenmek için Udemy'den kaliteli, güncel ve cidden öğretmek amaçlı çekilen kurs arıyorum.
Katılmıyorum.
Udemy'de ve YouTube'de Murat Yücedağ hocam var çok güzel anlatıyor ve 1 kurs alana 3 kurs bedava veriyor. Diğer hocalara nazaran çok iyi anlatıyor.
Ayrıca BTK Akademide de bedavaya anlatan çok güzel hocalar var.

Katılmıyorum.
Udemy'de ve YouTube'de Murat Yücedağ hocam var çok güzel anlatıyor ve 1 kurs alana 3 kurs bedava veriyor. Diğer hocalara nazaran çok iyi anlatıyor.
Ayrıca BTK Akademide de bedavaya anlatan çok güzel hocalar var.
Katılıyorum, benim önerdiğimin yanında Murat Yücedağ'da çok iyidir. Youtube'dan ücretsiz kurslarına zamanında göz atmıştım. Udemy'de ki kurslarını bizzat deneyimlemedim ama onlar da başarılıdır diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı