C# ile nasıl kodlama öğrenilebilir?

eyemdiSt

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba herkese, C# dili ile Unity de oyun yapmak istiyorum ama dili nasıl öğrenebilirim Youtube de önerdiğiniz kanallar var mı ?
Yani ben bir iki video izledim orada değişkenlerden filan bahsediyorlar ama onlar ne işimize yarayacak bilmiyorum mesela şu an Visual Studio kullanarak C# dilini öğrenmek ve Unity de oyun yapmak istiyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir ?

Emeklemeden koşmayı öğrenemezsin.

Temel seviye C#'ı yutman gerekecek, daha sonra Unity kütüphaneleri ile çalışman gerek.

Ücretsiz olarak bir sürü kurs var YouTube'da, ücretli olarak ise Udemy üzerinde Cengiz Atilla'nın "Sıfırdan ileri seviye C#" kursunu önerebilirim. Gayet iyi anlatıyor.

Emeklemeden koşmayı öğrenemezsin.

Temel seviye C#'ı yutman gerekecek, daha sonra Unity kütüphaneleri ile çalışman gerek.

Ücretsiz olarak bir sürü kurs var YouTube'da, ücretli olarak ise Udemy üzerinde Cengiz Atilla'nın "Sıfırdan ileri seviye C#" kursunu önerebilirim. Gayet iyi anlatıyor.
Peki Youtube de önerebileceğiniz kanal var mı ?

Freecodecamp, Traversy Media gibi kanallara bakabilirsin. Bu iki kanal neredeyse her dilin bölüm bölüm rehberini çekiyorlar, bölümlerin birleştirilmiş halleri de var ama 8-10, belki 15 saatlik bir şey bile çıkıyor.

Freecodecamp, Traversy Media gibi kanallara bakabilirsin. Bu iki kanal neredeyse her dilin bölüm bölüm rehberini çekiyorlar, bölümlerin birleştirilmiş halleri de var ama 8-10, belki 15 saatlik bir şey bile çıkıyor.
Sağolun bakıcağım.
BTKAkademi de var.
Ben ana sayfasına girdim ama hangi kursu almam lazım C# adlısınımı yoksa Unity ile oyun geliştiirmek imi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı