C# ile ne tür program yapabilirim?

Böylelerine tav oluyorum işte. C# bilgim gayet iyi diyor fakat eminim ki çok çok amatör şeyler çıkarıyor. Adamın Github linki yok, local repo kullandı mı? hiç sanmıyorum. IDE nedir onu bilmiyor. Yahu neden insanlar yazılım alanında bir dil üzerinde basit birkaç şey yaptığında o dile hakim olduğunu belirtiyor ki? Senin bu dilde gayet iyi diyebilecek seviyeye gelebilmen için senelerini vermen gerekiyor. O seneler içinde de IDE nedir? onu bilmiyorsan, Github hesabı açmayıp, local repo kullanmadıysan... Bir şey diyemiyorum artık.

Ben de 5 yıldır C# öğreniyorum 😎 Aslında o zamanlar başka şeyler de öğrenmeye çalışmıştım. Ama sonra C# üzerine yoğunlaşmaya başladım. İyi ki de yapmışım.
Yaş kaçtı, merat ettim de :)

Böylelerine tav oluyorum işte. C# bilgim gayet iyi diyor fakat eminim ki çok çok amatör şeyler çıkarıyor. Adamın Github linki yok, local repo kullandı mı? hiç sanmıyorum. IDE nedir onu bilmiyor. Yahu neden insanlar yazılım alanında bir dil üzerinde basit birkaç şey yaptığında o dile hakim olduğunu belirtiyor ki? Senin bu dilde gayet iyi diyebilecek seviyeye gelebilmen için senelerini vermen gerekiyor. O seneler içinde de IDE nedir? onu bilmiyorsan, Github hesabı açmayıp, local repo kullanmadıysan... Bir şey diyemiyorum artık.
Niçin böyle davrandınız? Fevri davranmanızı gerektirecek durum nedir? Böyle istediğimden dolayı bu şekil ilerliyorum akrabamızın ailesi yazılım şirketinde çalışıyor onlar içinde proje geliştirdim dev bir ekip içerisindeler bu iş için para bile aldım. Local repo kullandım Github kullanmak kendim istemiyorum bu niye zorunlu olsun ki?

Böylelerine tav oluyorum işte. C# bilgim gayet iyi diyor fakat eminim ki çok çok amatör şeyler çıkarıyor. Adamın GitHub linki yok, local repo kullandı mı? Hiç sanmıyorum. IDE nedir onu bilmiyor. Yahu neden insanlar yazılım alanında bir dil üzerinde basit birkaç şey yaptığında o dile hakim olduğunu belirtiyor ki? Senin bu dilde gayet iyi diyebilecek seviyeye gelebilmen için senelerini vermen gerekiyor. O seneler içinde de IDE nedir? Onu bilmiyorsan, GitHub hesabı açmayıp, local repo kullanmadıysan... Bir şey diyemiyorum artık.

Haklısın ama yapacak bir şey yok herkes programlama öğrenmeye çalışıyor neyin ne olduğunu bilmeden, kodların nasıl çalıştığını bilmeden profesyonel developer olduklarını düşünüyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı