C++ ile neler yapılabilir?

Hocam haksız mıyım?

Bana C++'la popülerlik ve geniş kullanım alanına sahip bir dil söyleyin bende tamam haklısınız diyeyim :)

Yahu, ne kadar bilginiz var acaba? Bir dilin popüler olması, geniş kullanım alanına sahip olması nasıl onu "en iyi" dil yapıyor?
Örnek istemişsiniz, Python, Java ve JavaScript.
Hadi bakalım, şimdi bu 4 dili nasıl kıyaslayacaksınız? Bu 4 dilden birinin yapıp diğerinin yapamadığı bir şey yok.
En iyi dil diye bir şey yoktur. Projenin, proje ekibinin yetkinlikleri ölçülüp tartışılır. Şablon ortaya çıkar. Ona göre karar verilir.
Hele Microservice mimarisinde bir proje geliştiriyorsanız 1'den fazla dil kullanırsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yahu ne kadar bilginiz var acaba hala boş konuşuyorsunuz. Bir dilin popüler olması, geniş kullanım alanına sahip olması nasıl onu "en iyi" dil yapıyor.
Örnek istemişsiniz, Python, Java ve Javascript.
Hadi bakalım şimdi bu 4 dili nasıl kıyaslayacaksınız? Bu 4 dilden birinin yapıp diğerinin yapamadığı bir şey yok.
En iyi dil diye bir şey yoktur. Projenin, proje ekibinin yetkinlikleri ölçülüp tartışılır. Şablon ortaya çıkar. Ona göre karar verilir.
Hele Microservice mimarisinde bir proje geliştiriyorsanız 1'den fazla dil kullanırsınız.
Hocam ben size C++ en iyi dil mi dedim! Ben dedim ki dil ile neredeyse her şey yapılıyor. Bakın neredeyse her şey!

Orada dur insan evladı. Daha iyi dil yok diyen elemana cevap yazdım yırtık dondan çıkar gibi çıktın.
Olabildiğince nazik konuşmaya çalışıyorum
Ben gayet sakin konuşuyorum. Kendinizi sakın acındırmayın. Bilginiz yoksa da konuşmayın.
Hocam ben kendimi acındırmıyorum. Ve ben sadece insan gibi konuşup fikir almaya çalışıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı