C# ile yapılan oyun nasıl olmuş?

Mesela belirli bir süremiz olsun basmak için. Örneğin 3 saniye sonra oradaki nokta yok olsun başka bir nokta belirsin gibi.
Ani "flick" geliştirme gibi bir şey yani. Anladım, bunu ekleyeceğim. Teşekkür ederim tavsiyeniz için.

Yanlış MouseEvent'i vermişsiniz noktalara sanırım.
Doğruyu söylemek gerekirse oyun içinde bana tıkla bölümünde bir "bug" oldu ( ya da öyle bir şey). "MouseEnter" dememe rağmen "MouseClick" ile tepkimeye giriyordu. Bunu mu kastettiniz?

Doğruyu söylemek gerekirse oyun içinde bana tıkla bölümünde bir "bug" oldu ( ya da öyle bir şey). "MouseEnter" dememe rağmen "MouseClick" ile tepkimeye giriyordu. Bunu mu kastettiniz?
Evet, Nasıl bir bug acaba? İlgili bölümün kodlarını atabilir misiniz?

Evet, Nasıl bir "bug" acaba? İlgili bölümün kodlarını atabilir misiniz?
Bana tıkla butonunun ismi burada "guna2ImageButton7" olarak geçmekte.

"MouseEnter" yazıyor, yine de kabul etmedi. Bununla ilgili şöyle bir sorun yaşamıştım. "Properties" kısmını girmeye üşendiğim için üzerine tıklayıp "MouseClick" bölümünü "MouseEnter" ile değiştirdim. Bu seferde projenin tasarımı hata verdi, tasarımından düzelttim ancak bunda hatada vermedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…