C# ile yapılan oyun nasıl olmuş?

Hüsnü_Çoban

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Sivil Polis
Merhaba, C# öğrenmeye yeni başladım sayılır ve elimden geldiğince bir şeyler deniyorum. Bu projem genellikle "aim" geliştirme üzerine. Şu an versiyon 1.0.0.5.12.22'de.
Tavsiyeleriniz var mıdır? Neler ekleyebilirim? Bulduğunuz hatalar var mı? Oyunu bu linkten indirip bu linkten "VirusTotal" sonuçlarına bakabilirsiniz. İyi Sosyaller...

Merhaba, C# öğrenmeye yeni başladım sayılır ve elimden geldiğince bir şeyler deniyorum. Bu projem genellikle "aim" geliştirme üzerine. Şu an versiyon 1.0.0.5.12.22'de.
Tavsiyeleriniz var mıdır? Neler ekleyebilirim? Bulduğunuz hatalar var mı? Oyunu bu linkten indirip bu linkten "VirusTotal" sonuçlarına bakabilirsiniz. İyi Sosyaller...
Kötü olmuş.

Trojan varmış aga ben indirmem.

Hocam noktaların üzerine getirince yaptı sayıyor. Bence tıklamamız daha iyi olabilir + olarak noktalara basmanın belirli bi süresi olabilir, mesela 3 saniyede kaybolma gibi.

MSIL falan RAT olabilir diye VirtualBox'tan denedim de bence oyun yapacaksan oyun mobileti diye bir şey var. Eğer C# skill istiyorsan gidcen uygulamacık yapıvercen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana bunu deme, kötü olmuş de eyvallah ama sebebini de söyle. "Bug" mı buldun? Tasarımı mı beğenmedin? Sebebini söyle bana, "toxic" olma.
Trojan varmış aga ben indirmem.
Hocam "fake-alert" olabilir. Çünkü sadece bir program içine bir şey eklemedim.
Hocam noktaların üzerine getirince yaptı sayıyor. Bence tıklamamız daha iyi olabilir + olarak noktalara basmanın belirli bir süresi olabilir, mesela 3 saniyede kaybolma gibi.
İlk dediğini anladım onu bilerek yapmıştım 2.versiyonunda onu ek seçenek olarak ekleyeceğim. Noktalara basmanın süresini biraz daha açar mısınız ne demek istediğinizi anlamadım.
MSIL falan RAT olabilir diye VirtualBox'tan denedim de bence oyun yapacaksan oyun mobileti diye bir şey var. Eğer C# yetenek istiyorsan gidcen uygulamacık yapıvercen.
Unity'den mi bahsediyorsunuz?

Bana bunu deme, kötü olmuş de eyvallah ama sebebini de söyle. "bug" mı buldun? Tasarımı mı beğenmedin? Sebebini söyle bana, "toxic" olma.

Hocam "fake-alert" olabilir. Çünkü sadece bir program içine bir şey eklemedim.

İlk dediğini anladım onu bilerek yapmıştım 2.versiyonunda onu ek seçenek olarak ekleyeceğim. Noktalara basmanın süresini biraz daha açar mısınız ne demek istediğinizi anlamadım.

Unity'den mi bahsediyorsunuz?

Kötü yapmışsın basit bir oyun.

Geri
Yukarı